Yeşilyurt Kızılay Şubesi Ramazan öncesi Kan Bağışı kampanyası düzenledi

Ramazan ayı öncesi kan verecek gönüllü sayısını artırmak amacıyla Yeşilyurt Kızılay Şubesi, Cuma günü Mustafa Avni Cüre İlkokulunda kan bağışı kampanyası düzenledi.

06 Mayıs 2019 Pazartesi 16:13
Yeşilyurt Kızılay Şubesi Ramazan öncesi Kan Bağışı kampanyası düzenledi
Yeşilyurt Kızılay Şubesi Ramazan ayı öncesi Kan Bağışı kampanyalarına destek verdi.
Mübarek Ramazan ayı öncesi kan verecek gönüllü sayısını artırmak amacıyla Yeşilyurt Kızılay Şubesi, Cuma günü Mustafa Avni Cüre İlkokulunda kan bağışı kampanyası düzenledi.
Yeşilyurt Kızılay Şubesi, Cumartesi ve Pazar günleri de gün boyunca Malatya Park AVM önünde gerçekleştirilen Kan Kampanyasına destek verdi. Kampanyaya duyarlı vatandaşlar sayesinde bağışçı kuyruklarının oluştuğu organizasyon sebebiyle açıklama yapan Yeşilyurt Kızılay Şube Başkanı Dr. Dilek Korkmaz; “Her fırsatta Kan Kampanyası düzenleyeceklerini ve destek vereceklerini, Mübarek Ramazan ayında da Kızılay Genel Merkez ile eş güdümlü olarak birçok organizasyon ve yardım kampanyaları gerçekleştireceklerini”, ifade etti.
Dr. Dilek Korkmaz “Kızılay Yeşilyurt Şubemizin faaliyetlerine desteklerinden dolayı tüm duyarlı vatandaşlarımıza mazlum, mağdur ve ihtiyaç sahibi insanlarımız adına teşekkürü bir borç biliriz” dedi.
 
banner315

    Yorumlar

banner334
Hava Durumu

SPOR TOTO SÜPER LİG

Tür seçiniz:
Arşiv