banner327

Yeşilyurt Kaymakamı Halk Buluşması

Yeşilyurt Kaymakamı Ali SAKAR, birim müdürleri ile birlikte vatandaşların sorunlarını yerinde dinlemek üzere mahalle muhtarları ve halk'la bir araya geldi.

29 Ocak 2018 Pazartesi 15:03
Yeşilyurt Kaymakamı Halk Buluşması
Yeşilyurt Kaymakamı Ali SAKAR, birim müdürleri ile birlikte vatandaşların sorunlarını yerinde dinlemek üzere mahalle muhtarları ve halk'la bir araya geldi.
Tecde Mahallesi Semt konağında yapılan toplantıya, Gündüzbey,Aşağıbağlar,Cemalgürsel,Mollakasım,Su,Yeni Mahalle,Hamidiye,Gedik,Hıroğlu,Bahçebaşı ve Tecde Mahalle muhtarları ve mahalle sakinleri katıldı.
Yapılan toplantıya Yeşilyurt Kaymakamı Ali SAKAR ile birlikte, Yeşilyurt İlçe Milli Eğitim Müdürü Cemal KALAY,Yeşilyurt İlçe Em.Md. M.Ali KARATAŞ, Yeşilyurt İlçe J.Komutan V. Bçşv Nihat DEMİR,Yeşilyurt Belediye Başkan Yrd.Mehmet ÇINAR, Malatya Büyükşehir Bld.Muh.İşl.Daire.Bşklığı daire Müdürü İsa GÖK, Yeşilyurt Kaymakamlığı Yazı İşleri Müdürü Mustafa Horoz,Yeşilyurt Kaymakamlığı Sosyal Yardımlaşma Vakfı Müdür Vekili,Leyla ALKAŞ katıldılar..
Yeşilyurt Kaymakamı Ali SAKAR yaptığı konuşmada şunları söyledi: Mahalle muhtarlarımız ve mahalle sakinlerimizle sorun ve sıkıntıları yerinde görmek ve birinci elden dinlemek üzere mahalle sakinlerimizle bir araya gelmekteyiz.Bu toplantımızda 11 mahalle muhtarımızla bir araya geldik. Toplantımıza başlarken öncelikle Afrin harekatına katılan Ordumuzu Rabbim muzaffer eylesin, şehitlerimize Allah'tan rahmet diler yakınlarına sabır diliyorum..
Muhtarlarımız ve mahalle sakinlerimize kapımız her zaman açıktır.Sorun ve sıkıntılar bizlere ulaştıkça gerek kaymakamlık olarak gerekse birim müdürlerimizle birlikte sorunların çözümü noktasında her türlü gayreti göstereceğiz.Biz idarecilerin sizlerden isteği ise var olan sorunlarınızı bizlerle paylaşmanızdır.Bizler devletin şefkat elini sizlerle buluşturmak, bacası tütmeyen, kapısı açılmayan vatandaşlarımız şayet var ise bunları bizlere iletmenizdir.Mahallenin fakirini,yoksulunu,yetimini öncelikle sizler bileceksiniz, bizlere ilettiğiniz fakirin ve yoksulun hakkını ise bizler gözeteceğiz.Yeşilyurt ilçesi yaklaşık 300 binin üzerinde nufusu olan bir ilçemizdir.Haliyle bütün vatandaşlarımızı yakınen tanımamız ve sorunlarına vakıf olmamız imkansızdır.Ancak siz mahalle muhtarları olarak gerek asayiş gerekse sorunların tespiti noktasında bizlerin eli,kolu,gözü ve kulağısınız dedi..
Mahalle muhtarları ise yapılan toplantıdan dolayı Yeşilyurt Kaymakamı Ali SAKAR ve birim müdürlerine teşekkür ederek sorunlarını ilettiler. 

banner315

    Yorumlar

banner322
banner328
Hava Durumu

SPOR TOTO SÜPER LİG

Tür seçiniz:
Arşiv

banner325