Yapamayacağım projelerin sözünü vermeyeceğim

Özgür, Bizler, Fahri Kayahan’daki insanlar neyse, Hoca Ahmet Yesevili vatandaşlarında aynı statü de olmasını istiyoruz. Emekçi bir aileden gelen kardeşinizim. Sizlerden desteğinizi istiyorum. Sizleri çıktığım bu yolda yanımda görmek istiyorum dedi

08 Şubat 2019 Cuma 18:42
Yapamayacağım projelerin sözünü vermeyeceğim
Yeşiltepe’de doğup, büyüdüm. Jeoloji Mühendisiyim. Jeoloji Mühendisliği Oda Başkanlığı yaptım. Çeşitli kurumlarda görev aldım. Boztepe’den çıkmış bir Hacı Uğur Polat var evet, ama ne yazık ki çok şeyler yapmadığını düşünüyorum. Yeşilyurt’un son 10 yılda yeşil olmaktan vazgeçip, bir beton yığınına dönüştüğünü görüyoruz. Bizler yapacağımız projelerle doğaya daha çok önem vererek Yeşilyurtlu insanların yüzünü güldürmek, onlarla birlikte olmak ve Yeşilyurt’u sevdirmek istiyorum. Hiçbir ayrım gözetmeksizin herkese eşit davranacağım. Yapamayacağım projelerin sözünü vermeyeceğim. Bizler, Fahri Kayahan’daki insanlar neyse, Hoca Ahmet Yesevili vatandaşlarında aynı statü de olmasını istiyoruz. Emekçi bir aileden gelen kardeşinizim. Sizlerden desteğinizi istiyorum. Sizleri çıktığım bu yolda yanımda görmek istiyorum.” İfadelerini kullandı.

HOCA AHMET YESEVİ MUHTARI ORHAN ÜNALIR, “ ERKAN BAŞKANIMIZIN YANINDAYIZ”

Hoca Ahmet Yesevi Muhtarı Orhan Ünalır, “En büyük sorunumuz kentsel dönüşümle ilgili. Yeşilevler ve Afet Evler olarak Yeşiltepe’nin en büyük mahallesi bizde. Bir kısmında doğalgaz var, bir kısmında yok. Sebebiyse kentsel dönüşüm. İkinci bir sorunumuzda hurdacılar. Hava kirliliği mahallemizin gelişmesini engelliyor. Bundan dolayı bize yardımcı olacaksanız ki olacağınıza inanıyorum, biz de mahallemiz adına üzerimize düşen neyse Erkan başkanımızın yanındayız. Yolunuz açık olsun, Allah hayırlı uğurlu etsin.” Dedi.

SAZLILAR DERNEK BAŞKANI HACI CEYRAN,” SİZLERİN DESTEĞİYLE MAHALLEMİZİ GÜZELLEŞTİRECEĞİZ”

Sazlılar Dernek Başkanı Hacı Ceyran, Belediye Başkan Adayı Erkan Özgür’e desteğini şu sözlerle ifade etti; “Ziyaretinizden dolayı sizlere teşekkür ederim. Bizler Malatya’nın en mağdur mahallesiyiz. Sizlerin desteğiyle mahallemizin düzeleceğine, güzelleşeceğine ve büyüyeceğine inanıyoruz. Bu süreçte yanınızdayız.” Dedi. 
banner315

    Yorumlar

Hava Durumu

SPOR TOTO SÜPER LİG

Tür seçiniz:
Arşiv

banner342