Vali Kaban, Yeşilyurt belediyesini ve İl Emniyet Müdürlüğünü ziyaret etti

Vali Ali Kaban, Göreve başlaması sonrası kendisine hayırlı olsun ziyaretinde bulunan kurum ve kuruluş yetkililerine iade-i ziyarette bulunarak faaliyetleri hakkında da bilgiler aldı.

24 Temmuz 2017 Pazartesi 16:49
Vali Kaban, Yeşilyurt belediyesini ve İl Emniyet Müdürlüğünü ziyaret etti
banner83
 Yeşilyurt Belediye Başkanlığını ziyaretinde Yeşilyurt Belediye Başkanı Hacı Uğur Polat, Belediye Başkan Yardımcıları, Yeşilyurt Kent Konseyi Genel Sekreteri, İŞGEM ve Yeşilyurt İnşaat Genel Müdürleri tarafından karşılanan Vali Kaban’a yeni görevinde başarılar dileyen Başkan Polat, “Valimizi Yeşilyurt İlçesinde ağırlamaktan onur ve gurur duyuyoruz. Belediyemizi ziyaretlerinden dolayı şahsım ve mesai arkadaşlarım adına kendisine teşekkür ediyorum.” dedi.

Belediye tarafından ilçede gerçekleşen hizmetler, devam eden yatırım ve projelerle ilgili bilgiler veren Belediye Başkanı Polat ve mesai arkadaşları ile bir süre sohbet eden Vali Kaban, kendileri ile tanışmaktan ve göstermiş oldukları misafirperverlikten dolayı teşekkür ederek, çalışmalarında başarılar dileyerek ayrıldıktan sonra İl Emniyet Müdürlüğüne geçti.

İl Emniyet Müdürlüğünde Emniyet Müdürü Dr. Ömer Urhal, Müdür Yardımcıları ve Birim Amirleri tarafından karşılanan Vali Toprak, Şeref Defterini imzaladıktan sonra Emniyet Müdürü Urhal ile bire süre görüşüp Emniyet Müdürlüğü yeni hizmet binası, ilin emniyet ve asayişi ile personel, araç ve gereç durumları hakkında brifing aldı.

İl Emniyet Müdürlüğündeki ziyaretini tamamlayan Vali Kaban, Emniyet Müdürüne ve nezdinde tüm personeline görevlerinde başarılar dileyerek ayrıldı.


banner315

    Yorumlar

Hava Durumu

SPOR TOTO SÜPER LİG

Tür seçiniz:
Arşiv