Polat, Halkımıza Daha Hızlı ve Süratli Hizmetler Ulaştırıyoruz

Yeşilyurt Belediye Başkanı Hacı Uğur Polat, Malatya Esnaf ve Sanatkârlar Odaları Birliği Başkanı Şevket Keskin, Malatya Esnaf ve Sanatkârlar Kredi Kefalet Kooperatifi (ESKKK) Başkanı Ali Evren ile Esnaf Odaları Başkanlarını MAŞTİ karşısındaki Yeni Hizmet Binasında ağırladı.

02 Ekim 2017 Pazartesi 20:18
Polat, Halkımıza Daha Hızlı ve Süratli Hizmetler Ulaştırıyoruz
banner83
ESOB BAŞKANI KESKİN İLE ODA BAŞKANLARI, BAŞKAN POLAT’I TEBRİK ETTİ
Yeşilyurt Belediyesinin MAŞTİ Karşısındaki yeni hizmet binalarına taşınmasından dolayı ‘hayırlı olsun’ ziyareti gerçekleştirdiklerini ifade eden Malatya Esnaf ve Sanatkârlar Odaları Birliği Başkanı Şevket Keskin, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından ödüle layık görülen ‘ KEŞKE’ projesinden dolayı tüm esnaflar adına Yeşilyurt Belediye Başkanı Hacı Uğur Polat’ı kutladı.

KESKİN, “YENİ HİZMET BİNASI MALATYA VE YEŞİLYURT’A HAYIRLI OLSUN”
Kendilerini samimi bir atmosferde misafir eden Belediye Başkanı Polat’a teşekkürlerini sunan Şevket Keskin, “ Öncelikle yeni hizmet binasının Malatya ve Yeşilyurt’a hayırlı uğurlu olmasını temenni ediyorum. İlçedeki yetim ve öksüzlerin isteklerinin gerçeğe dönüştürmek adına devam eden ‘ KEŞKE’ projesinden dolayı Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan tarafından Yeşilyurt Belediyesinin ödüle layık görülmesi hepimizi mutlu etti. Sizler gibi bizlerde onur duyduk. Cenabı Allah daha nice başarıları size ve ekibinize nasip eder inşallah. Cumhurbaşkanının elinden ödül almak çocuklarınıza bırakacağınız en güzel mirastır. Bu başarıdan dolayı Belediye Başkanımız Sayın Hacı Uğur Polat ve çalışma arkadaşlarını tebrik ediyorum. Bunun yanı sıra esnaflarımıza verdiğiniz desteklerden dolayı sizlere çok teşekkür ediyorum” dedi.

EVREN, “YAPTIĞINIZ BAŞARILI HİZMETLERİ TAKDİRLE KARŞILIYORUZ”
Esnaf ve Sanatkârlar Kredi Kefalet Kooperatifi (ESKKK) Başkanı Ali Evren ise, Yeşilyurt Belediyesinin yeni hizmet binasının oldukça şık ve modern bulduğunu ifade ederken şunları söyledi; “ Yeni Hizmet Binasında sizlere ve ekibinize hayırlı ve güzel çalışmalar diliyorum. Ayrıca Belediye Başkanımızı ‘KEŞKE’ projesinden dolayı Cumhurbaşkanımız tarafından ödüllendirilmesi hepimizi ziyadesiyle mutlu etmiştir. Başkanımıza ve ekibine teşekkürlerimi sunuyoruz ve iyi çalışmalar diliyoruz. Hacı Uğur Polat Başkanımız göreve geldiği günden beri özverisiyle, gayretiyle Yeşilyurt İlçesini büyütmek ve geliştirmek için çalışmaktadır, yapılan hizmetleri takdirle karşılıyoruz, kendisine başarılar diliyorum” dedi.

POLAT, “ESNAFLARIMIZ ÖNEMLİ PAYDAŞLARIMIZ ARASINDA, SÜREKLİ İSTİŞARE HALİNDEYİZ”
Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Yeşilyurt Belediye Başkanı Hacı Uğur Polat, “Malatya Esnaf Odaları Birliği Başkanı Şevket Keskin, Esnaf ve Sanatkârlar Kredi Kefalet Kooperatifi Başkanı Ali Evren ile Esnaf Odaları Başkanlarımıza bu nazik ziyaretlerinden dolayı teşekkürlerimi sunuyorum. Başkanlarımızı yeni hizmet binamızda ağırlamaktan onur duyuyorum. Esnaflarla bir arada olmak, istişare etmek benim için ayrı bir mutluluktur, esnaflarımız bizim önemli paydaşlarımız arasındadır, sürekli istişare ediyoruz. Cumhurbaşkanımızın verdiği ödülü tüm Malatyalılar adına aldık. Rabbim daha güzel ve kalıcı hizmetler yapmayı bizlere nasip eder inşallah” dedi.

POLAT, “BİRİMLERİMİZİ AYNI ÇATI ALTINDA TOPLADIK”
Yeni hizmet binasında vatandaşlara daha hızlı ve süratli hizmetler sunduklarını sözlerine ekleyen Başkan Polat, “ MAŞTİ karşısında daha önceden İl Özel İdareye ait dört adet bina vardı, birini biz, diğerini YUKOB diğer ikisini de MASKİ kullanıyordu. MASKİ yeni binasına taşınınca buradaki üç bina Yeşilyurt Belediyesinin hizmet birimlerine dönüştürüldü. Buradaki binaların iç ve dış tadilatlarını yaptık, teknik alt yapısını baştan aşağıya değiştirdik. Başkanlık Makamı, Başkan Yardımcılarımız ve Birimlerimizin birçoğunu aynı çatı altında topladık. Bütün birimlerin burada olması hem vatandaşlarımız için hem de bizim için ciddi avantajları peşinden getirdi. Hemşerilerimiz buraya çok rahat ulaşabiliyorlar, işlemler daha hızlı ve süratle yapılıyor. İlerleyen yıllarda el birliği ile daha büyük ve geniş hizmet binalarda hemşerilerimize hizmet sunarız. Yeşilyurt Belediyesinin alacağı daha çok fazla mesafe vardır, bunun bilinciyle yatırımlarımızı planlıyoruz. Yeni Hizmet Binamızın bir kez daha Malatya ve Yeşilyurt’a hayırlı olmasını temenni ediyorum” diye konuştu.
Malatya Esnaf ve Sanatkârlar Odaları Birliği Başkanı Şevket Keskin, Ahilik Haftası nedeniyle Yeşilyurt Belediye Başkanı Hacı Uğur Polat’a teşekkür plâketi takdim etti.

BATTALGAZİ BELEDİYESİ MECLİS ÜYELERİ VE ÇINAR KOLEJİ ÖĞRENCİLERİDE ZİYARET ETTİ
Yeşilyurt Belediye Başkanı Hacı Uğur Polat, Battalgazi Belediye Meclis Üyeleri ile Çınar Koleji öğrencilerini Yeni Hizmet Binasındaki makamında ağırladı.

Başkan Polat, Yeşilyurt Belediyesinin yeni Hizmet Binasının faaliyete geçmesinin yanı sıra AK Parti Genel Başkanı- Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından ödüle layık görülen ‘KEŞKE’ projesinden dolayı ‘hayırlı olsun’ niteliğinde gerçekleşen ziyaretlerin kendilerini mutlu ettiğini ifade etti.
Polat, Çınar Koleji öğrencileriyle yakından ilgilenirken, hazırlanan özel hediyeleri çocuklara takdim etti.
 
banner315

    Yorumlar

Hava Durumu

SPOR TOTO SÜPER LİG

Tür seçiniz:
Arşiv