Başkan Polat, Yeni Hizmet Binaları Hakkında Bilgiler Verdi

Kahtâlı beraberinde AK Parti İl Başkan Yardımcıları, Kadın ve Gençlik Kolları Başkanları ve AK Parti Yeşilyurt İlçe Başkanıyla birlikte Yeşilyurt Belediye Başkanı Hacı Uğur Polat’ı MAŞTİ karşısındaki Yeni Hizmet Binasında ziyaret ederek ‘hayırlı olsun’ dileklerini sundu.

03 Ekim 2017 Salı 19:37
Başkan Polat, Yeni Hizmet Binaları Hakkında Bilgiler Verdi
banner83
AK Parti Malatya İl Başkanı Hakan Kahtâlı, Yeşilyurt Belediyesinin Yeni Hizmet Binalarını ziyareti sırasında yaptığı konuşmada, “ Yeşilyurt Belediyesi AK Belediyeciliğin yüz akı olmaya devam etmektedir. Son yıllardaki yatırımlar ve hizmetlerle geleceğe daha umutlu bakan Yeşilyurt’a yakışan yeni hizmet binalarımızın modern bir şekilde vatandaşlarımızın hizmete girmesi bizleri ziyadesiyle mutlu etmiştir” diye konuştu.
AK Parti Malatya İl Başkanı Hakan Kahtâlı beraberinde AK Parti İl Başkan Yardımcıları, Kadın ve Gençlik Kolları Başkanları ve AK Parti Yeşilyurt İlçe Başkanıyla birlikte Yeşilyurt Belediye Başkanı Hacı Uğur Polat’ı MAŞTİ karşısındaki Yeni Hizmet Binasında ziyaret ederek ‘hayırlı olsun’ dileklerini sundu.
BAŞKAN POLAT, YENİ HİZMET BİNALARI HAKKINDA BİLGİLER VERDİ
Yeşilyurt Belediye Başkan Yardımcıları ve Yeşilyurt Kent Konseyi Genel Sekreterinin de hazır bulunduğu ziyarette misafirlerini makamında ağırlayan Yeşilyurt Belediye Başkanı Hacı Uğur Polat, MAŞTİ karşısındaki Yeni Hizmet Binaları hakkında detaylı bilgiler aktardı.
KAHTÂLI, “NEZİH VE KALİTELİ BİNALARI HİZMETE SUNAN BAŞKANIMIZI TEBRİK EDİYORUM”
Yeşilyurt Belediyesinin yeni Hizmet Binalarının Malatya ve Yeşilyurt İlçesine yakışan seviyede hizmete girmesinden duydukları memnuniyeti dile getiren AK Parti İl Başkanı Hakan Kahtalı, “Yeni Hizmet Binalarımız Malatya ve Yeşilyurt İlçemize öncelikle hayırlı uğurlu olsun. Malatya Büyükşehir statüsüne girdikten sonra kurulan Yeşilyurt Belediyesi üç yıllık dönem içerisinde hayata geçirdiği projeler, yatırımlar ve hizmetlerle AK Parti Belediyeciliğinin ne olduğunu Malatya’da bir kez daha kanıtlamıştır.82 Mahallesi, 300 binin üzerinde nüfusu, geniş hizmet alanıyla birçok kentten daha kalabalık olan Yeşilyurt İlçemiz kalıcı ve nitelikli hizmetlerle bütün alanlarda gelişmeye devam ediyor. Halkımıza hizmetler ulaştırırken yeni hizmet binaları da önemli bir yer kaplamaktadır. Yeşilyurt Belediyesi daha önceden kapanan Belde Belediye Binalarında vatandaşlarımıza hizmet sunuyordu ancak ulaşım noktasında bazı sıkıntılar yaşanıyordu. MAŞTİ Karşısındaki Yeni Hizmet Binalarının merkezi bir yerde olması ulaşım açısından yaşanan sorunları tamamen ortadan kaldırmış oluyor. Böylesine güzel ve nezih bir hizmet binalarını halkımızın hizmetine sunan Yeşilyurt Belediye Başkanımız Hacı Uğur Polat ile mesai arkadaşlarına teşekkürlerimi sunuyorum. Yeşilyurt Belediyesi alt ve üst yapı hizmetleri başta olmak üzere sosyal, kültürel, eğitim ve sanatsal hizmetleriyle göz doldurmaya devam ediyor. Belediyelerimizin bu denli gayretli çalışmaları bizleri de güçlü kılmaktadır. Başkanımız ve ekibinin takdire şayan çalışmalarını artırarak devam ettireceklerine yürekten inanıyorum.” diye konuştu.
POLAT, “HİZMET BİNALARIMIZIN KAPILARI VATANDAŞLARIMIZA SONUNA KADAR AÇIKTIR”
Yeşilyurt Belediyesinin bütün hizmet binalarının kapılarının vatandaşlara sonuna kadar açık olduğunu söyleyen Yeşilyurt Belediye Başkanı Hacı Uğur Polat, “ İl Başkanımıza, Başkan Yardımcılarımıza, Kadın ve Gençlik Kolları Başkanımız ile İlçe Başkanımıza bu nazik ziyaretlerinden dolayı çok teşekkür ediyorum, kendilerini yeni hizmet binamızda ağırlamaktan onur duyuyorum. AK Parti Malatya Teşkilatımız Bakanıyla, Milletvekilleriyle, Belediyeleriyle, İl Yönetimiyle, mahalle temsilcileriyle bir bütün halinde millete hizmet yolunda kararlı bir şekilde çalışmalarını sürdürmektedir. Bu birliktelik tablosu bizleri de güçlendirmekte ve kuvvetlendirmektedir. Saflarımızı her daim sık tuttuk bundan sonra da aynı şekilde sık tutmaya devam edeceğiz. AK Parti milletin hizmetinde olmayı tek şiar olarak kabul eden bir erdemler hareketidir. Yeşilyurt Belediyesi olarak ta 7/24 kıymetli hemşerilerimizin hizmetinde olmaya devam ediyoruz. MAŞTİ karşısındaki Yeni Hizmet Binalarımızın faaliyete geçmesinden sonra halkımızdan çok güzel tepkiler almaya başladık. Buraya ulaşımın rahat olması hemşerilerimizin tüm işlemlerinin daha hızlı yapmalarına olanak sağladı. Başkan Yardımcılarımız ve Birim Müdürlüklerimizin de aynı çatı altında toplanması da iş yükümüzü hafifletti ve çalışmalarımızın daha hızlı olmasına, kararların daha seri bir şekilde alınmasını sağladı. Yeşilyurt Belediyesinin tüm hizmet binalarının kapıları vatandaşlarımıza sonuna kadar açıktır. Bizler halkımıza hizmet etmek, geleceğe kalıcı eserler bırakmak adına gece gündüz demeden çalışmalarımıza devam edeceğiz” diye konuştu.
 
banner315

    Yorumlar

Hava Durumu

SPOR TOTO SÜPER LİG

Tür seçiniz:
Arşiv