Zonguldak Ereğli'de 280 sporcu sertifikalarını aldı

Zonguldak'ın Ereğli ilçesinde Ereğli Belediyespor tarafından başlatılan yaz futbol okulunu tamamlayan sporculara düzenlenen tören ile sertifikaları verildi. Törende konuşan Başkan Halil Posbıyık, çocukların hayatlarında sporun önemine...

02 Ağustos 2013 Cuma 15:13
Zonguldak Ereğli'de 280 sporcu sertifikalarını aldı
Zonguldak'ın Ereğli ilçesinde Ereğli Belediyespor tarafından başlatılan yaz futbol okulunu tamamlayan sporculara düzenlenen tören ile sertifikaları verildi. Törende konuşan Başkan Halil Posbıyık, çocukların hayatlarında sporun önemine değindi.

Ereğli Belediyespor bünyesinde 45 gün önce 10 eğitmen, 240 erkek, 40 bayan olmak üzere 280 sporcu ile başlatılan Yaz Futbol Okulu düzenlenen sertifika töreni ile sona erdi. Beyçayırı Stadı'nda gerçekleştirilen ve sporcuların ailelerinin de katıldığı sertifika töreni saygı duruşu ve İstiklal Marşı ile başlandı.

Öğrencilerin tezahuratları arasında konuşmasını gerçekleştiren Ereğli Belediyesi ve Belediyespor Kulüp Başkanı Halil Posbıyık, çocukların hayatlarında spora mutlaka yer verilmesi gerektiğini söyledi. Posbıyık, konuşmasında Ereğli Belediyespor'un bünyesinde her türlü branşa yer vermek istediklerini ve ilçedeki spor aktivitelerinde yaşanan boşluğu ellerinden geldiği kadarıyla doldurmaya çalıştıklarını ifade etti.

Posbıyık'ın konuşmasının ardından sertifika törenine geçildi. İlk sertifikaları Başkan Posbıyık öğrencilere verirken, belediye idarecileri de sertifikaları küçük sporculara verdi.
banner315

    Yorumlar

banner344
Hava Durumu

SPOR TOTO SÜPER LİG

Tür seçiniz:
Arşiv

banner342