banner327

Ülkücü İşçiler Derneği Ankara Şubesi açıldı

Ülkücü İşçiler Derneği Ankara İl Başkanlığı düzenlenen törenle hizmete girdi.Bir süre önce yapılan kongre ile Ülkücü İşçiler Derneği Ankara İl Başkanlığı görevine seçilen Ahmet Kürşat Akça ve dernek yöneticileri açılışın...

09 Temmuz 2013 Salı 12:29
Ülkücü İşçiler Derneği Ankara Şubesi açıldı
Ülkücü İşçiler Derneği Ankara İl Başkanlığı düzenlenen törenle hizmete girdi.
Bir süre önce yapılan kongre ile Ülkücü İşçiler Derneği Ankara İl Başkanlığı görevine seçilen Ahmet Kürşat Akça ve dernek yöneticileri açılışın ardından dernek binasını gezerek dernek ve çalışmaları hakkında bilgi verdi. Akça, dernek olarak milletini, vatanını, bayrağını seven tüm milliyetçi işçileri kucaklayan bir anlayışla hareket edeceklerini belirterek, “Yapılan kongreyle yeni yönetimimizi oluşturduk. Yeni hizmet binamızı hizmete açtık” diye konuştu. Dernek Başkanı Akça katılımlarından dolayı davetlilere teşekkür etti.

Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkanı Dr. Devlet Bahçeli de gönderdiği telgrafla 'hayırlı olsun' temennisinde bulundu. Programın başlamasından önce hizmet binasına gelen Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkan Yardımcısı Mevlüt Karakaya ve İstanbul Milletvekili Atilla Kaya, üye işçilerle sohbet etti.
Açılış törenine Milliyetçi Hareket Partisi’’nden çok sayıda milletvekili, yönetici, ilçe başkanı, dernek başkanı ve vatandaşlar katıldı.
banner315

    Yorumlar

banner322
banner328
Hava Durumu

SPOR TOTO SÜPER LİG

Tür seçiniz:
Arşiv

banner325