Toplu Taşımada Trafik Güvenliği

MOTAŞ Genel Müdürü Hasan Alıcı, "Toplu taşıma sistemlerinin modernize edilmesine önem verdik. Araç Takip, Akıllı Kart, Akıllı Durak ve Araç İçi Yolcu Bilgilendirme sistemlerine geçerek vatandaşlarımıza birçok kolaylıklar sunduk" dedi.

30 Mart 2013 Cumartesi 23:57
Toplu Taşımada Trafik Güvenliği
banner83
 Malatya Belediyesi Ulaşım Hizmetleri A.Ş (MOTAŞ) tarafından otobüs şoförlerine yönelik hizmet içi eğitim seminerleri devam ediyor. Aylık periyotlar halinde gerçekleştirilen seminerlerin bu ayki konusu “Toplu Taşımada Trafik Güvenliği” oldu.

Belediye Konferans Salonu’nda düzenlenen hizmet içi eğitim seminerinin açış konuşmasını yapan MOTAŞ Genel Müdürü Hasan Alıcı, hizmete sundukları yeni uygulamaları anlattı. Alıcı, “Belediye Başkanımız Sayın Ahmet Çakır’ın destekleriyle bir çok yeni uygulamayı hayata geçirdik. Otobüs filomuzu yüzde 50 oranında yeniledik. Her aracımızı kamera sistemi ile gözetleyerek rahatlıkla kontrol edilmesini sağladık. Araç Takip, Akıllı Kart, Akıllı Durak ve Araç İçi Yolcu Bilgilendirme sistemlerine geçtik” dedi.

Daha sonra Malatya Emniyet Müdürlüğü Trafik Şube Müdürlüğü görevlilerince Toplu Taşımada Trafik Güvenliği semineri verildi. Seminerde, güvenli trafik için güvenli toplu taşıma, trafik ve trafik güvenliği konularında otobüs şoförlerine detaylı bilgiler verildi.
banner143

    Yorumlar

Hava Durumu

SPOR TOTO SÜPER LİG

Tür seçiniz:
Arşiv