Rektör Bircan'dan sınava girecek öğrencilere mesaj

Hafta sonu lisans yerleştirme sınavına girecek öğrenciler ile ilgili Sinop Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Recep Bircan bir mesaj yayımladı.Rektör Prof. Dr. Bircan, öğrencilerin yoğun bir eğitimin ardından heyecanlarını, azimlerini, sabır...

13 Haziran 2013 Perşembe 14:42
Rektör Bircan'dan sınava girecek öğrencilere mesaj
Hafta sonu lisans yerleştirme sınavına girecek öğrenciler ile ilgili Sinop Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Recep Bircan bir mesaj yayımladı.

Rektör Prof. Dr. Bircan, öğrencilerin yoğun bir eğitimin ardından heyecanlarını, azimlerini, sabır ve inançlarını ortaya koyarak arzu ettikleri fırsatları yakalayabilecekleri bir sınav süreci geçirmelerinin en büyük temennisi olduğunu söyledi. Sınav sürecinde öğrencilerin öğretmenlerine, ailelerine de önemli görevler düştüğünü ifade eden Bircan, "Özellikle anne-babalar, evlatlarına desteklerini daima göstermeli, hiçbir sınavın hayatın sonu değil, sadece alternatiflerden biri olduğunu unutmamalıdırlar. Lisans yerleştirme sınavlarına girecek tüm öğrencilerimize üstün başarılar diler; vatana, millete ve ailelerine hayırlı olacak sonuçlar elde etmelerini dilerim." ifadelerini kullandı.
banner315

    Yorumlar

Hava Durumu

SPOR TOTO SÜPER LİG

Tür seçiniz:
Arşiv

banner341