OSB Esnafına Düşük Faizli Kredi...

Vali SARAN'ın başkanlığında OSB. Müdürlükleri ve Halk Bankası arasında düşük faizli kredi protokolü imzalandı...

30 Mart 2013 Cumartesi 23:58
OSB Esnafına Düşük Faizli Kredi...
banner83
Vali SARAN'ın başkanlığında yapılan protokol imza törenine Organize Sanayi Müdürleri ve yetkilileri, Halk Bankası Bölge Müdürü ve bölge yetkilileri, Halk Bankası Malatya Merkez Şube Müdürü ve banka yetkilileri, Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı ve Vali Yardımcısı katıldı.

Halk Bankası Bölge Müdürü Menderes CİHANER; "Bankamızca Organize Sanayi Bölgelerinde faaliyet gösteren sanayi kuruluşlarımız için enerji tasarrufu sağlamak amacıyla tesislerinde yapacakları iyileştirme çalışmaları ve A sınıfı makine ve teçhizatın demontaj ve montajında kullanmaları amacıyla düşük faizli kredi verilecektir". dedi.

Vali SARAN'da; "Halk Bankası tarafından verilecek kredi ile enerji tasarrufu sağlamak amacıyla tesislerinde makine ve teçhizatın demontaj ve montajını yapacak olan iş adamlarımıza bir puan düşük faizli kredi kullandırılacaktır. Bu kredi ile iş adamlarımız düşük faizli kredi kullanmakla kalmayacak tesislerinde yapacakları ısı yalıtımı, A sınıfı makine ve teçhizat kullanımı vb. değişikliklerle de enerji tasarrufu sağlayacaklardır. Bu şekilde iş adamlarımız harcama ve maliyet giderlerini düşürmüş olacaklardır." dedi.

Yapılan açıklamaların ardından Vali SARAN'ın başkanlığında I. Organize Sanayi Müdürü Remzi YAŞAR, II. Organize Sanayi Müdürü Vahap ERDEM, Halk Bankası Bölge Müdürü Menderes CİHANER, Halk Bankası Malatya Merkez Şube Müdürü Tuncay BAYTAŞOĞLU, Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı H. Hüseyin ERKOÇ ve Vali Yardımcısı Bilal BOZDEMİR tarafından protokoller imzalandı.

banner143

    Yorumlar

Hava Durumu

SPOR TOTO SÜPER LİG

Tür seçiniz:
Arşiv