Milletvekilleri Orduzu Belediyesini ziyaret etti

AK Parti Malatya Milletvekili Öznur Çalık ve Cemal Akın Orduzu Belediyesini ziyaret etti...

30 Mart 2013 Cumartesi 23:58
Milletvekilleri Orduzu Belediyesini ziyaret etti
banner83
 Orduzu Belediyesi Basın ve Halka İlişkiler Müdürlüğünün yaptığı yazılı açıklma şöyle:

AK Parti milletvekilleri Öznur Çalık, Cemal Akın, AK Parti Merkez İlçe Başkanı Osman Güder İl Özel İdare Meclis üyesi Abdurrahman Kızıl ve AK Parti il başkan yardımcıları belediyemizi ziyaret etti. Ziyarette belediye başkanımız Cumali Ekin, meclis üyeleri, başkan yardımcımız İsmet Biratlı ile Orduzu mahalle muhtarları hazır bulundu.

Ziyarette bir selamlama konuşması yapan başkanımız, 2009 yılından beri gerçekleştirdiği hizmetlerin özetini yaptı. Başkan Ekin, yaptığı hizmetlerde sürekli olarak milletvekillerinin desteğini gördüğünün altını çizdi. Bundan sonra da yapacağı hizmetler için milletvekillerinden desteklerini esirgememelerini dile getirdi.

Daha sonda söz alan Malatya milletvekili Cemal Akın, meclisin tatile girmesini fırsat bilerek köy köy, belde belde, ilçe ilçe gezerek mahalle muhtarlarıyla görüştüklerini, sorunları ilk ağızdan dinleme fırsatı bulduklarını ifade etti.

Son konuşmayı Malatya milletvekili Öznur Çalık yaptı. Çalık, kendisinin de Orduzulu olduğunu, Orduzu’da bahçesi bulunduğunu söyleyerek konuşmasına başladı. Orduzu’nun olduğu gibi diğer belde ve köylerin sorunlarıyla da ilgilendiğini, sorunları not alarak gerekli dairelere ilettiğini, sorunların çözümü için kesintisiz halkın hizmetinde olduğuna vurgu yaptı.

Muhtarlardan sorunlarını dinleyen heyet daha sonra Orduzu Belediyesi’nin yaptığı morg ve gasilhane inşaatını gezerek bilgi aldı.

banner143

    Yorumlar

Hava Durumu

SPOR TOTO SÜPER LİG

Tür seçiniz:
Arşiv