MEMUR-SEN TOKİ Konutları Hak Sahipleri İçin Sözleşme Tarihleri

Memur-Sen Malatya temsilciliğinden yapılan açıklamaya göre hak sahiplerinin mağdur olmamaları için belirtilen tarihte ekteki dosyalarla birlikte sözleşme imzalamak üzere Ziraat Bankası Akpınar Şubesine gitmeleri gerekmektedir...

30 Mart 2013 Cumartesi 23:58
MEMUR-SEN TOKİ  Konutları Hak Sahipleri İçin Sözleşme Tarihleri
banner83
 Memur Sen Malatya TOKİ Çamurlu Konutlarının kura çekilişi geçtğimiz günlede yapılmıştı. Kura sonucu belirlenen hak sahipleri TOKİ ile sözleşme imzalamak üzere listede belirtilen tarihlerde istenilen evraklarıyla birlikte belirtilen banka şubesine gitmeleri gerekmektedir.

Konuya ilişkin Memur sen tarafından yapılan açıklama aşağıdadır,lütfen dikkatlice okuyunuz...

HAK SAHİPLERİN DİKKATİNE !

Ekteki dosyada kura sonucu hak kazananların isimleri ve sözleşme imzalama tarihleri belirtilmiştir.

Sözleşme belirtilen tarihe göre imzalanacaktır.

Sorun yaşanmaması için belirtilen tarihe uyulması zorunludur.

Hak sahipleri geriye kalan peşinatlarını sözleşme esnasında bankaya yatıracaklardır.

2+1 konutların taksitleri anahtar tesliminden sonra,3+1 konutların taksitleri sözleşme tarihinden üç ay sonra başlayacaktır.

Bankadan sözleşme anından istenen belgeler;

2+1 Alt gelir grubu konutlar için başvuru formu ve sözleşmesi (banka başvuru numarasına göre Malatya Eğitim-Bir-Sen şubesinden sözleşme tarihinden önce alınacaktır.)

2+1 konutlar için satış bedeli üzerinden %12 peşinat miktarı yatırılacaktır.(%12 peşinatın 6000 TL si başvuru anında yatırılmıştı,geriye kalan miktar yatırılacak.)
Kimlik fotokopisi

3+1 konutlar için satış bedeli üzerinden %15 peşinat miktarı yatırılacaktır.(%15 peşinatın 10000TL si başvuru anında yatırılmıştı, geriye kalan miktar yatırılacaktır.)

NOT:
3+1 hak sahipleri sendikaya gelmelerine gerek kalmaksızın sözleşme tarihinde Nüfus cüzdan fotokopisi ve banka dekontuyla birlikte Ziraat Bankası Akpınar Şubesine gideceklerdir.

2+1 konutları için ekteki Alt Gelir Grubu Konut Projesi Başvuru Formunu doldurarak sözleşmede istenen belgelerle birlikte sözleşme tarihinde bankaya gitmeleri gerekir. (Eğitim- Bir -Sen dışındaki Sendika üyeleri)

ÖNEMLİ Belirtilen tarihte bankaya muhakkak gitmeleri gerekir.


HAK SAHİPLERİ İSİM LİSTESİ VE SÖZLEŞME TARİHLERİ

ALT GELİR GRUBU KONUT PROJESİ BAŞVURU FORMU

HAK SAHİPLERİ LİSTESİ

Toki ile ilgili haber arşivi için tıklayınız

banner143

    Yorumlar

Hava Durumu

SPOR TOTO SÜPER LİG

Tür seçiniz:
Arşiv