Melekbaba Caddesinin Asfaltı Yapıldı

Asfalt sezonunun başlamasıyla birlikte Malatya Belediyesi ekipleri şehrin muhtelif yerlerinde yol asfaltlama çalışmalarını yoğun bir şekilde sürdürüyor.

30 Mart 2013 Cumartesi 23:57
Melekbaba Caddesinin Asfaltı Yapıldı
banner83
Belediye Başkanı Ahmet Çakır, Melekbaba Caddesi üzerinde daha önce yapımı tamamlanan altyapı ile kaldırım ve çevre düzenleme çalışmalarının tamamlanmasından sonra yol düzenleme kapsamında yapılan asfaltlama çalışmalarını da yerinde inceleyerek, bölgedeki esnaf ve vatandaşlarla sohbet etti.

Esnaf ve vatandaşların yoğun ilgisiyle karşılaşan Başkan Çakır, Melekbaba Caddesinin önemli arterlerden biri olduğunu, birkaç mahallenin ortak kullanım yolu olduğunu belirterek, Yol üzerindeki alt yapıların tamamlanmasından sonra asfaltının da kısa süre içerisinde yapıldığını ve caddenin çok güzel bir görünüme kavuştuğunu söyledi.

İnceleme gezisi sırasında bölgedeki esnaf ve vatandaşları da ziyaret ederek sohbet eden Başkan Çakır, ayrıca çocuklara da hediyeler verdi.

İnceleme gezisinde Belediye Başkan Yardımcısı Hasan Atay ile bazı daire müdürleri ve Melekbaba Mahallesi Muhtarı Ali Demir de hazır bulundu.
banner143

    Yorumlar

Hava Durumu

SPOR TOTO SÜPER LİG

Tür seçiniz:
Arşiv