Mehmetçik Vakfı şehitler ve bağışçıları için mevlit okuttu

Türk Silahlı Kuvvetleri (TSK) Mehmetçik Vakfı Erzurum Temsilciliği, şehitler ve hayatını kaybeden bağışçıları için Ulu Camii'nde cuma namazı öncesi Mevlid-i Şerif okuttu. Mevlide, TSK Mehmetçik Vakfı Erzurum İl Temsilcisi emekli Albay...

02 Ağustos 2013 Cuma 17:42
Mehmetçik Vakfı şehitler ve bağışçıları için mevlit okuttu
Türk Silahlı Kuvvetleri (TSK) Mehmetçik Vakfı Erzurum Temsilciliği, şehitler ve hayatını kaybeden bağışçıları için Ulu Camii'nde cuma namazı öncesi Mevlid-i Şerif okuttu.

Mevlide, TSK Mehmetçik Vakfı Erzurum İl Temsilcisi emekli Albay İsmail Hakkı Aydar ile çok sayıda vatandaş katıldı. Emekli Albay İsmail Hakkı Aydar, TSK Mehmetçik Vakfı tarafından şehitler ve hayatını kaybeden bağışçıları için aralarında Erzurum’un da bulunduğu 7 ilde aynı anda Mevlid-i Şerif okutulduğunu söyledi.

        Aydar, "Aziz şehitlerimizi, merhum Mehmetçiklerimizi ve bağışçılarımızı rahmet ve şükranla anıyoruz. Allah makamlarını cennet etsin. Ayrıca muhterem hemşehrilerimin ve İslam aleminin Ramazanı'nı ve yaklaşmakta olan bayramlarını tebrik ediyorum. Yüce Allah'tan huzur, sağlık ve bereket getirmesini diliyorum." dedi Daha sonra Yakutiye Müftüsü Osman Yazıcı Mevlid-i Şerif okuyup Kur'an-ı Kerim tilavetinde bulundu. Mevlit sonrası cemaate lokum ikram edildi.
banner315

    Yorumlar

Hava Durumu

SPOR TOTO SÜPER LİG

Tür seçiniz:
Arşiv

banner342