Medicenter Tıp Merkezi hizmete açıldı
21 Nisan 2014 Pazartesi

AĞBABA, 41 DÖNÜMLÜK HASTANE DEVRİNİ GÜNDEME GETİRDİ.


Medicenter Tıp Merkezi hizmete açıldı

Medicenter Tıp Merkezi düzenlenen törenle hizmete açıldı. Dr. Yaşar Eryılmaz Caddesi üzerinde bulunan Medicenter Tıp Merkezi'nin açılışında konuşan yönetici Uz. Dr. Mehmet Hanefi Kılıçaslan, her türlü imkan ve donanıma sahip olduklarını...

25 Kasım 2013 Pazartesi 16:52
Medicenter Tıp Merkezi hizmete açıldı


Medicenter Tıp Merkezi düzenlenen törenle hizmete açıldı. Dr. Yaşar Eryılmaz Caddesi üzerinde bulunan Medicenter Tıp Merkezi'nin açılışında konuşan yönetici Uz. Dr. Mehmet Hanefi Kılıçaslan, her türlü imkan ve donanıma sahip olduklarını söyledi.

Dr. Kılıçaslan, yaptığı açıklamada, 50 kişiye istihdam sağlayacaklarını dile getirerek, sosyal sorumluluk projesi kapsamında tıp merkezini açtıklarını ve ana branşlarda bütün doktorların olduğunu söyledi. Memlekete yeni bir hizmet kapısını açtıklarını anlatan Kılıçaslan, kaliteli ve sorumluluk isteyen bir hizmetin en iyisini sunmaya çalışacaklarını anlattı. Açılışa; Belediye Başkanı Hasan Arslan, Milli Eğitim Müdürü Fatih Başak, kurum müdürleri ile diğer davetliler katıldı. Tıp merkezi gezilmesi ardından kokteyl verildi.



esenlikpng468



    Yorumlar

HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
banner51
SPOR TOTO SÜPER LİG
Tür seçiniz:
ARŞİV








haberler



sanalbasin.com üyesidir







BASIN-YAYIN