Manavgat Belediyesi, bayram öncesi 4 engelliyi sevindirdi

Antalya Manavgat Belediye, Ramazan Bayramı öncesi 4 engelliye akülü araba hediye ederek sevindirdi. Dört engelli vatandaşa akülü arabalarını yerinde ziyaret ile Manavgat Belediye Başkanı Şükrü Sözen teslim etti. Başkan Sözen, bayram öncesi...

02 Ağustos 2013 Cuma 17:12
Manavgat Belediyesi, bayram öncesi 4 engelliyi sevindirdi
Antalya Manavgat Belediye, Ramazan Bayramı öncesi 4 engelliye akülü araba hediye ederek sevindirdi. Dört engelli vatandaşa akülü arabalarını yerinde ziyaret ile Manavgat Belediye Başkanı Şükrü Sözen teslim etti. Başkan Sözen, bayram öncesi ilk akülü engelli aracını Boztepe köyünde yaşayan doğuştan engelli 60 yaşındaki Osman Yıldız'a teslim etti. Yıldız'da akülü araç için Sözen'e teşekkür etti.
Sözen, ikinci ve üçüncü engelli aracını Şelale Mahallesi'nde felçli yaşayan Ali Ünal ve Ali Yel'e son olarakda 8 yaşındaki Sude Kurtuluş'a teslim etti. Engelli vatandaşları hiçbir zaman unutmadıklarını her ay 5 ya da 6 engelli vatandaşın hayatını kolaylaştırmak için akülü araç hediye ettiklerini belirten Sözen, akülü araçların engellilerin hayatlarını bir nebze de olsa kolaylaştıracaklarını umut ettiğini kaydetti. Sözen, "Manavgat'ta çok sayıda engelli vatandaşımız var. Hayatın insana neler getireceği hiç belli olmaz. Bu gün sağlıklı gezerken, yarın aynı durumda bizler de olabiliriz. Manavgat için planladığımız bütün projelerimiz engelli vatandaşlarımızın da rahatlıkla kullanabileceği şekilde tasarlanmıştır. Bugün de onların bayramda daha rahat gezebilmeleri için akülü arabalar hediye ettik. Son 1,5 yılda 50’ye yakın akülü aracı vatandaşlarımıza teslim ettik. Belediyemizin bu konudaki hassasiyeti devam edecek." dedi.
banner315

    Yorumlar

banner334
Hava Durumu

SPOR TOTO SÜPER LİG

Tür seçiniz:
Arşiv