Kur'an-ı Kerim okumasını öğrenen 12 öğrenci bisikletle ödüllendirildi

Antalya'nın Manavgat ilçesi Çağlayan Cami'nde yaz kurslarında Kur'an-ı Kerim'e geçen 12 öğrenci bisikletle ödüllendirildi. Başarılı öğrencilerin bisikletleri, Çağlayan Camii'nde düzenlenen törenle Manavgat Müftüsü Hasan Hayri Yaşar...

02 Ağustos 2013 Cuma 16:28
Kur'an-ı Kerim okumasını öğrenen 12 öğrenci bisikletle ödüllendirildi
Antalya'nın Manavgat ilçesi Çağlayan Cami'nde yaz kurslarında Kur'an-ı Kerim'e geçen 12 öğrenci bisikletle ödüllendirildi. Başarılı öğrencilerin bisikletleri, Çağlayan Camii'nde düzenlenen törenle Manavgat Müftüsü Hasan Hayri Yaşar ve cami imam hatibi Zekeriya Çerçi verdi.

    Manavgat'ta camilerin cıvıl cıvıl olduğunu belirten Müftü Yaşar, yaz kurslarına karşı gösterilen ilgiden memnun olduklarını söyledi. Yaz kurslarında bu tür ödüllendirmelerin kurslara ilgiyi arttıracağını belirten Yaşar, aynı zamanda bir çocuk için Allah (CC) yüce kelamını öğrenme ve okuma adına ömrü boyunca unutamayacağı en güzel anı olarak kalacağını kaydetti.
    
    'Marifet iltifata tabidir' sözünden hareketle başarıların devamı için bu tür ödüllendirmelerin anlamlı olduğunu aktaran Yaşar, "Kur'an-i Kerim okumasına geçen 12 öğrencimizi yürekten tebrik ediyorum. Çocuklarımızın ve gençlerimizin Kur'an ve camilerimizle buluşması çok önemli. Öğrencilerimizin başarısı için ödül veren Zekeriya Çerçi hocamızı tebrik ediyorum. Bu tür ödüllendirmeler çocuklarımızı ruh dünyasında unutulmaz güzellikler bırakacaktır." diye konuştu.
banner315

    Yorumlar

banner334
Hava Durumu

SPOR TOTO SÜPER LİG

Tür seçiniz:
Arşiv