Kitapevi bayram nedeniyle ücretsiz kitap dağıtacak

Antalya'nın Manavgat ilçesinde bir kitapevi, Ramazan Bayramı öncesi 'Bayram Şekeri Tadında Kitaplarımız' kampanyası başlattı. Kampanya kapsamında kitapevi, bayram sonuna kadar öğrencilere ücretsiz kitap vereceğini bildirdi. Çetin Kitapevi...

02 Ağustos 2013 Cuma 15:11
Kitapevi bayram nedeniyle ücretsiz kitap dağıtacak
Antalya'nın Manavgat ilçesinde bir kitapevi, Ramazan Bayramı öncesi 'Bayram Şekeri Tadında Kitaplarımız' kampanyası başlattı.
Kampanya kapsamında kitapevi, bayram sonuna kadar öğrencilere ücretsiz kitap vereceğini bildirdi. Çetin Kitapevi Sahibi Devrim Çetin, bir gün içinde öğrencilere bin kitap dağıttıklarını söyledi.
Bayram sonuna kadar 5 bin kitap dağıtmayı hedeflediklerini belirten Çetin, kampanya ile öğrencilerin Ramazan Bayramı'na şeker tadında kitap okuyarak girmelerini sağlamak olduğunu kaydetti.
Öğrencilere hediye ettikleri kitapların bir kısmının Okur Getir Kampanyası ile kitapevlerinde geçmiş yıllardan biriken eserler olduğunu anlatan Çetin, "Kampanyamızla öğrencilerin bayram şekedi tadında bayrama kitap girmelerini istedik. Nasıl ki bayram şekeri ağzımı tadlandırıyorsa, kitaplarında çocuk ve gençlerin zihinlerinde tatlılıklar bırakmasını istedik. Kampanyamızın ilk gününde bin kitap dağıttık. Talep doğrultusunda bayram sonuna kadar 5 bin ücretsiz kitap dağıtmak istiyoruz. Çocuk ve gençlerin kampanyaya ilgili göstermesi bizileri sevindiriyor." diye konuştu.
banner315

    Yorumlar

Hava Durumu

SPOR TOTO SÜPER LİG

Tür seçiniz:
Arşiv

banner342