İŞKUR Personeline Teşekkür Belgesi Verildi

Malatya Belediyesi Kültür A.Ş. ve Malatya Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürlüğü tarafından 18 – 20 Mayıs tarihleri arasında gerçekleştirilen İnsan Kaynakları ve İstihdam Fuarına katkılarından dolayı teşekkür edildi...

30 Mart 2013 Cumartesi 23:57
İŞKUR Personeline Teşekkür Belgesi Verildi
banner83
 Malatya Belediyesi Kültür A.Ş. ve Malatya Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürlüğü tarafından 18 – 20 Mayıs tarihleri arasında gerçekleştirilen İnsan Kaynakları ve İstihdam Fuarı kapsamında Kültür A.Ş. Genel Müdürü Murat Nalçacı, İŞKUR Müdürü Vahap Toman ve fuarda emeği geçen personellere teşekkür etti. 20.06.2012 Çarşamba günü Kültür A.Ş. toplantı salonunda gerçekleştirilen belge törenine Malatya Belediyesi Kültür A.Ş. Genel Müdürü Murat Nalçacı, Malatya Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürü Vahap Toman ve İŞKUR personelleri katıldı.

Burada bir konuşma yapan Kültür A.Ş. Genel Müdürü Murat Nalçacı, “İnsan Kaynakları ve İstihdam Fuarı’nı beraber organize ettik. Bizlerde fuar süresince katkısı olan bütün arkadaşlarımıza teşekkür ediyorum” dedi.

Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürü Vahap Toman ise, “Birlikte yapılan bütün işler başarıya ulaşır. Bizlerde Kültür A.Ş. ile beraber güzel bir fuar organize ettiğimizi düşünüyorum. Bende bu vesile ile Kültür A.Ş. Genel Müdürü Murat Nalçacı’ya teşekkür ediyorum” dedi.

Konuşmaların ardından emeği geçenlere belgeleri takdim edildi.

banner143

    Yorumlar

Hava Durumu

SPOR TOTO SÜPER LİG

Tür seçiniz:
Arşiv