İlk yardım kursunu başarıyla bitirenlere sertifikaları dağıtıldı

Bilecik Bozüyük Belediyesi personeline yönelik iş kazalarında erken müdahaleyi sağlamak amacıyla düzenlenen ilk yardım kursunu başarıyla bitiren 13 personel, Sağlık Bakanlığı'ndan onaylı sertifikalarını Belediye Başkan Yardımcısı...

02 Ağustos 2013 Cuma 15:53
İlk yardım kursunu başarıyla bitirenlere sertifikaları dağıtıldı
banner83
Bilecik Bozüyük Belediyesi personeline yönelik iş kazalarında erken müdahaleyi sağlamak amacıyla düzenlenen ilk yardım kursunu başarıyla bitiren 13 personel, Sağlık Bakanlığı'ndan onaylı sertifikalarını Belediye Başkan Yardımcısı Oğuz Sertler’den aldı.

    Belediye Garajı Toplantı Salonu'nda yapılan sertifika dağıtımına Belediye Başkan Yardımcısı Oğuz Sertler, ilk yardım kursuna gönüllülük esasıyla katılan ve kursu başarıyla bitiren personeller katıldı. Sertifika dağıtımında Başkan Yardımcısı Oğuz Sertler personele tek tek sertifikalarını vererek kursa katılımları için teşekkür etti ve başarılarının devamını diledi.

    Belediye Kültür Merkezi binasında, Bilecik Edebali ABC İlk Yardım Merkezi tarafından verilen ilk yardım kursunda 2 gün boyunca teorik ve uygulamalı olarak kazalardan, boğulmalara, böcek ısırmalarından, kalp durmasına kadar bir çok konuda eğitim verilmiş, kurs bitiminde de personel sınava tabi tutulmuştu.
banner315

    Yorumlar

Hava Durumu
Tümü Anket
MHP Kuluncak Ilçe Belediye Başkan A. Adayı olarak kimi görmek istersiniz?

SPOR TOTO SÜPER LİG

Tür seçiniz:
Arşiv