İlçe Değerlendirme ve İstişare Toplantısı Yapıldı

İlçe Değerlendirme ve İstişare Toplantısı" ile "Mülki İdare Amirleri Toplantısı" Malatya Valisi Doç. Dr. Ulvi SARAN'ın Başkanlığında Gerçekleştirildi...

30 Mart 2013 Cumartesi 23:58
İlçe Değerlendirme ve İstişare Toplantısı Yapıldı
banner83
Temmuz ayı "İlçe Değerlendirme ve İstişare Toplantısı" ile "Mülki İdare Amirleri Toplantısı" Kale İlçesinde gerçekleştirildi. İlçe Değerlendirme ve İstişare Toplantısına; Kale Kaymakamı, Kale İlçe Belediye Başkanı, İl Genel Meclisi Başkanı, İl Özel İdaresi Genel Sekreteri, İl özel İdaresi Daire Müdürleri, Kale İl Genel Meclisi Üyeleri ve İl Milli Eğitim Müdürü katıldılar.

Malatya Valisi Doç. Dr. Ulvi SARAN Bu ayki "İlçe Değerlendirme ve İstişare Toplantısı" ile "Mülki İdare Amirleri Toplantısını" Kale ilçemizde gerçekleştiriyoruz. İlimizin güzel ilçelerinden birisi olan bu ilçemizde sıcak bir günde ve ortamda toplantımızı açık havada gerçekleştirerek hem ilçemizin güzel manzarasından hem de temiz havasından faydalanmaktayız. Toplantımızda İlçemizdeki yatırım ve hizmetlerle ilgili çalışmalarımızı ele alıp, İlçemizin sorunlarını yerinde tespit ederek çözüm sağlamak amacıyla mülki idare birimlerimiz, ilçe belediyemiz ve il genel meclisi üyelerimiz ile istişarelerde bulunuyoruz. Kale ilçemizdeki yatırımların ve hizmetlerin hangi aşamada olduğunu tespit edip vatandaşlarımıza kamu hizmetlerini en iyi şekilde ulaştırmak için çalışmalarımızı sürdürmekteyiz." dedi.

"İlçe Değerlendirme ve İstişare Toplantısı" nın ardından vali yardımcıları ve kaymakamların katılımı ile "Mülki İdare Amirleri Toplantısı" gerçekleştirildi.

banner143

    Yorumlar

Hava Durumu

SPOR TOTO SÜPER LİG

Tür seçiniz:
Arşiv