İbrahim Sadri, Sincan'da

Sanatçı İbrahim Sadri, Ankara Sincan Belediyesi’nin düzenlediği ‘Ramazan Akşamları’ program kapsamında Lale Meydanı'nda sahne aldı.Keyifli bir akşam yaşatan İbrahim Sadri izleyicilerden tam not aldı. Meydanı dolduran vatandaşlar, İbrahim...

02 Ağustos 2013 Cuma 15:43
İbrahim Sadri, Sincan'da
Sanatçı İbrahim Sadri, Ankara Sincan Belediyesi’nin düzenlediği ‘Ramazan Akşamları’ program kapsamında Lale Meydanı'nda sahne aldı.

Keyifli bir akşam yaşatan İbrahim Sadri izleyicilerden tam not aldı. Meydanı dolduran vatandaşlar, İbrahim Sadri’nin seslendirdiği şiirlere ve şarkılara hep birlikte eşlik etti. Gecenin sürprizi ise 'Hopdedik Ayhan' lakaplı radyo programcısı Ayhan Güngör’ün sahneye çıkması oldu. İbrahim Sadri’nin sahne aralarında izleyenlere sorular sorarak onları eğlendiren Hopdedik Ayhan da beğeni topladı.

Sincan Belediye Başkanı Doç. Dr. Mustafa Tuna, "Halkımızın Ramazan Akşamları'na olan yoğun katılımı bizleri ziyadesi ile memnun ediyor. Mübarek Ramazan ayının ruhuna yakışır mütevazi etkinlik programımızla halkımızın bu ayı en güzel şekilde yaşamaları için çalışıyoruz." dedi.
banner315

    Yorumlar

banner334
Hava Durumu

SPOR TOTO SÜPER LİG

Tür seçiniz:
Arşiv