Fuar'da Sahne Alacak Sanatçılar Belli Oldu

Malatya 20.Genel Sanayi ve Ticaret Fuarı ile Uluslararası Kültür Sanat ve Kayısı Festivali'nde sahne alacak Sanatçılar Belli oldu..

30 Mart 2013 Cumartesi 23:57
Fuar'da Sahne Alacak Sanatçılar Belli Oldu
banner83
 Malatya Belediyesi Kültür A.Ş tarafından yapılan yazılı açıklamada şöyle denildi:

Malatya Belediyesi Kültür A.Ş. tarafından 4-8 Temmuz 2012 tarihleri arasında düzenlenecek olan 20. Genel Sanayi ve Ticaret Fuarı ile Uluslararası Kültür Sanat ve Kayısı Festivali’nde sahne alacak olan sanatçılar açıklandı.

Malatya Belediyesi Kültür A.Ş. Genel Müdürü Murat Nalçacı, Kayısı Festivali'nde çıkacak sanatçıların belirlendiğini ifade ederek, “4-8 Temmuz 2012 tarihleri arasında tüm halkımızı Mişmiş Park Fuar Alanı’nda yapılacak olan festivalimize bekliyoruz” dedi.

FUAR'DA SAHNE ALACAK SANATÇILAR

Kur'anı kerim Ziyafeti
İbrahim Sadri
Latif Doğan
Gurup Seksendört
Songül Karlı
Selehattin Alpay
Alişan

Fuar boyunca ayrıca çeşitli turnuva ve yarışmalar düzenlenecek...


Türk Yıldızları Gösteri Yapacak

Kayısı Festivali kapsamında Malatya Valiliği ve Malatya Belediyesi’nin ortak girişimiyle Türk Yıldızları Malatya’da gösteri yapacak.

Kayısı Festivali kapsamında Malatya Valiliği ve Malatya Belediyesi’nin ortak girişimiyle Türk Yıldızları Malatya’da gösteri yapacak. Kültür A.Ş. Genel Müdürü Nalçacı, konu ile ilgili yaptığı açıklamada, “Festivalimiz kapsamında Türk Yıldızları’nın gösterisi olacak. Mişmiş Park Fuar Alanı’nda 8 Temmuz Pazar günü saat 17:00’de yapılacak olan bu muhteşem gösteriye tüm halkımızı davet ederek, kesinlikle böylesi bir görsel şöleni kaçırmamalarını diliyorum” dedi.
TANITIM VİDEOSU İÇİN TIKLAYIN


Berat Kandili Özel Programı

4 Temmuz Çarşamba gününün Berat Kandili’ne denk gelmesinden dolayı Kültür A.Ş. tarafından ‘Berat Kandili Özel Programı’ yapılacak. Kültür A.Ş. Genel Müdürü Murat Nalçacı, yaptığı açıklamada, “Festivalimizin ilk günü, Müslümanlar açısından önemi çok büyük olan Berat Kandili’ne denk geliyor. Bu nedenle gecenin önemine binaen Kur’an-ı Kerim Ziyafeti programı gerçekleştiriyoruz. Programa, Güney Afrika’dan Abdurrahman Sadien, Mısır’dan Memduh Cude Saad, Iran’dan Emir Hüseyin Haydari ve Malatya’dan Ahmet Tayyar katılacak. Ben şimdiden bütün vatandaşlarımızı bu geceye davet ediyorum” dedi.

banner143

    Yorumlar

Hava Durumu

SPOR TOTO SÜPER LİG

Tür seçiniz:
Arşiv