Eşref Ziya Terzi sevenleriyle buluştu

Ramazan ayının ruhuna uygun etkinlikler düzenleyen Sultanbeyli Belediyesi, ilçe halkıyla bu sefer Eşref Ziya Terzi’yi buluşturdu. Kent meydanında Teravih sonrası sevilen ilahilerini seslendiren Terzi, Sultanbeylililere unutulmaz bir akşam yaşattı.Birbirinden...

02 Ağustos 2013 Cuma 16:00
Eşref Ziya Terzi sevenleriyle buluştu
Ramazan ayının ruhuna uygun etkinlikler düzenleyen Sultanbeyli Belediyesi, ilçe halkıyla bu sefer Eşref Ziya Terzi’yi buluşturdu. Kent meydanında Teravih sonrası sevilen ilahilerini seslendiren Terzi, Sultanbeylililere unutulmaz bir akşam yaşattı.

Birbirinden güzel etkinliklere ev sahipliği yapan Kent Meydanı, bu sefer Eşref Ziya Terzi’yi ağırladı. İlçe halkının büyük ilgi gösterdiği etkinliğe Belediye Başkanı Hüseyin Keskin de katıldı. Keskin, kent meydanında yaptığı konuşmada Eşref Ziya Terzi’nin ilahileriyle büyüdüklerini kaydetti.

Kent Meydanı’nda ilçe halkının yoğun ilgi gösterdiği etkinlikte Eşref Ziya Terzi, farklı eserler seslendirdi. Konserin ardından Hüseyin Keskin Terzi’ye çiçek ve plaket takdim etti. Sanatçı ardından sevenleri için albüm imzaladı.


banner315

    Yorumlar

Hava Durumu

SPOR TOTO SÜPER LİG

Tür seçiniz:
Arşiv

banner342