Esenlik Tevfik Temelli Şubesi Hizmete Girdi

Tevfik Temelli şubesinin hizmete başlamasını Esenlik Genel Müdür Yardımcıları ve Birim Müdürlerinin katılımıyla gerçekleşti...

30 Mart 2013 Cumartesi 23:57
Esenlik Tevfik Temelli Şubesi Hizmete Girdi
 Esenlik Tevfik Temelli süpermarket şubesi bugün hizmete girdi. Hizmete giren şubede ilk alışverişi Genel Müdür Boyraz yaptı.

Tevfik Temelli şubesinin hizmete başlamasını Esenlik Genel Müdür Yardımcıları ve Birim Müdürlerinin katılımıyla gerçekleştiren Boyraz, Tevfik Temelli’de alışverişe gelen müşterilere ve özellikle çocuklara ikramda bulundu.

 Esenlik Genel Müdürü Hulusi Boyraz; “Müşteri memnuniyeti ve üstün hizmet anlayışı ile bölgesel bir güç olma yolunda hızla ilerlemektedir. Gıda perakende sektörünün lokomotifi olan şirketimizin 27. süpermarket şubesi hizmete başladı. Esenlik Malatya’nın yanı sıra Kahramanmaraş ve Adıyaman illerinde de hizmet vermektedir. Süpermarketlerde uygun bulduğumuz noktalarda yatırımlarımız devam edecektir. Esenlik kaliteli, hesaplı ve bol çeşit seçeneğiyle, mükemmel hizmet anlayışını halkımıza sunmayı ilke edinmiştir. Bugün Esenlik büyümeye devam ediyorsa, bu halkımızın takdiri ile olmuştur. Oluşturulan bu güvene layık olmak için gece gündüz demeden büyük bir fedakârlık ve özveri ile bütün ekip arkadaşlarımız çalışmaktadır” dedi.

banner315

    Yorumlar

banner334
Hava Durumu

SPOR TOTO SÜPER LİG

Tür seçiniz:
Arşiv