Esenlik, Arap Osman şubesi hizmete girdi

Malatya Belediyesi Esenlik Süpermarket 28. şubesini bugün Arap Osman kavşağında hizmete soktu...

30 Mart 2013 Cumartesi 23:57
Esenlik, Arap Osman şubesi hizmete girdi
banner83
 Yeni şubeler açarken, ihtiyaç duyulan alanları tespit ederek yatırımları bu bölgeye yaptıklarını dile getiren Esenlik Genel Müdürü Hulusi Boyraz; “ Esenlik halkın isteklerine göre hareket etmektedir. Süpermarketler alanında da güven duyulan bir marka haline gelen Esenlik süpermarketin 28 şubesini bugün, "Arap Osman" kavşağında hizmete açtık. Esenlik süpermarketlerin açıldığı bölge bir cazibe merkezi konumuna gelmektedir.

Belediyemizin yaptığı yatırımlar ile çarmuzu, sarıcıoğlu ve sanayinin birleşme noktası olan hızla gelişen bir bölgemiz. Kuzey Kuşak yolunun tamamlanmasıyla çok daha önemli bir konumuna gelecek.

Ülkemizin seçkin markalarından tedarik edilen ürünlerin yanında "Esenlik Markalı" ürünleri son derece modern ve hijyenik tesislerinde, uzman personellerce hazırlayarak, 28 süpermarket şubesindeki reyonlarda satışa sunan şirketimiz her geçen gün emin adımlarla yoluna devam etmekte, hizmet yelpazesini genişletmektedir. Kaliteli, hesaplı ve bol çeşit seçeneğiyle tercih edilen Esenlik süpermarketlerin Malatya'daki 24. şubesi bugün Turgut Temelli devamı Çarmuzu yolunda hizmetine başlamıştır. Hayırlı uğurlu olsun” dedi.
banner143

    Yorumlar

Hava Durumu

SPOR TOTO SÜPER LİG

Tür seçiniz:
Arşiv