Ertan Ailesinin evinde endişeli bekleyiş sürüyor...

Suriye'de Düşürülen uçağımızın pilotlarından birisinin Malatya Hekimhan doğumlu 30 yaşındaki Pilot yüzbaşı Gökhan Ertan olduğu öğrenildi...

30 Mart 2013 Cumartesi 23:57
Ertan Ailesinin evinde endişeli bekleyiş sürüyor...
banner83
 Suriye’de düşürülen savaş uçağının kayıp pilotunun Malatya’da ki evinde endişeli bekleyiş devam ediyor.

Hava Pilot Yüzbaşı Gökhan Ertan’ın babası güzel bir haber alabilme umuduyla gelişmeleri an be takip ederek her habere dikkat kesiliyor. Baba Ertan’ın İlimiz Sümer Lisesi Eski Müdür muavinliği görevini yaptığı ve şuanda da Karakavak’ta görev yaptığı öğrenildi.

Ertan Ailesinin bu ilk acısı değil

Hava Pilot Yüzbaşı Gökhan Ertan’ın iki kardeşi de geçtiğimiz yıllarda Erzincan yakınlarda geçirdiği bir trafik kazası sonucu vefat etmişlerdi.

Baba Ertan’ı Pilot Yüzbaşı Oğlunun arkadaşları ve akrabaları yalnız bırakmıyor. Pilot Yüzbaşı Gökhan Ertan’ın Hava lojmanlarındaki evinde de sürekli bir bekleyiş ve endişe hâkim.

Kayıp pilotun eşinin de hamile olduğu ve beş yaşında birde çocuklarının olduğu belirlendi. Geçtiğimiz yıllarda İzmir’de görev yapan Pilot Yüzbaşı Gökhan Ertan’ın geçen yıl Malatya’ya geldiği ve Malatya 7.Ana Jet üs Komutanlığında Eğitim Subayı olarak görev yaptığı bildirildi.

Suriye’de düşürülen uçağın Pilotlarından bir diğerin de Yozgat doğumlu Üsteğmen H.Hüseyin Aksoy olduğu bildiriliyor.

Kayıp pilotların inşallah sağ salim bulunacağını Ümit ederek memleketlimiz Ertan ailesine ve Yozgatlı Aksoy ailelerine geçmiş olsun dileklerimizle Allahtan sabırlar diliyoruz…
banner143

    Yorumlar

Hava Durumu

SPOR TOTO SÜPER LİG

Tür seçiniz:
Arşiv