Dış Cephe Boyama Kampanyası devam ediyor

Malatya’ya yakışır estetik bir görünüm için Malatya Belediyesi’nin Polisan işbirliğiyle başlattığı “Dış Cephe Boyama Kampanyası” büyük ilgi görüyor...

30 Mart 2013 Cumartesi 23:57
Dış Cephe Boyama Kampanyası devam ediyor
 Malatya Belediyesi’nin “Daha Temiz Bir Malatya Projesi” kapsamında Polisan işbirliğiyle düzenlediği “Dış Cephe Boyama Kampanyası” tüm hızıyla devam ediyor.

Kampanya kapsamında örnek olarak Melekbaba Mahallesi Şehit Yüzbaşı Hakkı Akyüz İlköğretim Okulu’nun boyanmasının ardından Taştepe 1. Cadde’de 11 ev de boyanarak yeni bir görünüme kavuşturuldu.

Belediye Başkanı Ahmet Çakır beraberinde Başkan yardımcıları Hasan Atay, Alican Bozkurt, Ahmet Ceyhan ve bazı daire müdürleriyle birlikte örnek uygulama yapılan Taştepe 1. Cadde’yi gezerek, caddenin yeni görünümü hakkında mahalle sakinleri ile sohbet etti.

Başkan Çakır, boyama kampanyası sonunda, Malatya’nın çok daha güzel bir görünüme kavuşacağını belirterek, kampanya’ya gösterilen ilginin sevindirici olduğunu söyledi.

“Boyamak Sizden İskele Bizden” sloganıyla yürütülen “Dış Cephe Boyama Kampanyası” kapsamında binalarını boyatmak isteyen vatandaşlara, geçen yılki liste fiyatı üzerinden % 50 indirim ve 8 taksit imkanı sunuluyor. Malatya Belediyesi’nin 4 bin metrelik iskele ile destek verdiği ve yoğun ilgi gören kampanya kapsamında şu ana kadar 43 binanın boyanması için sıra alındığı belirtildi.

banner315

    Yorumlar

banner344
Hava Durumu

SPOR TOTO SÜPER LİG

Tür seçiniz:
Arşiv

banner342