banner327

Demokratik Kongo Cumhuriyeti Devlet Başkan Yardımcısı, Oylat'ta kaldı

Tatil için Türkiye’ye gelen Demokratik Kongo Cumhuriyeti Devlet Başkan Yardımcısı Louise Munga Mesozi ve ekibi 3 gün Oylat Kaplıcaları'nda kaldı.    Daha önce TUSKON Ticaret köprüsü çerçevesinde Türkiye’ye gelen Demokratik...

08 Ocak 2014 Çarşamba 15:26
Demokratik Kongo Cumhuriyeti Devlet Başkan Yardımcısı, Oylat'ta kaldı
Tatil için Türkiye’ye gelen Demokratik Kongo Cumhuriyeti Devlet Başkan Yardımcısı Louise Munga Mesozi ve ekibi 3 gün Oylat Kaplıcaları'nda kaldı.

    Daha önce TUSKON Ticaret köprüsü çerçevesinde Türkiye’ye gelen Demokratik Kongo Cumhuriyeti Devlet Başkan Yardımcısı Bakan Louise Munga Mesozi, İnegöl Oylat Kaplıcaları'nda 3 günlük tatil yaptı. Bir otelde kalan Bakan, İnegöl’de İNSİAD üyesi Weltew ve Özel Tekstil fabrikalarını ziyaret ederek incelemelerde bulundu.

    İNSİAD Yönetim Kurulu üyeleri ile birlikte Orhan Köftecisi'nde bir araya gelen Mesozi ve ekibi İnegöl ekonomisi ile ilgili bilgi alışverişinde bulundu.

    Oylat Kaplıcaları'nı çok beğendiğini söyleyen Mesozi, “İnegöl ekonomik ve turizm açısında gelişmiş yerleşim bölgesi, organize sanayinizde faaliyet gösteren fabrikalarınızı çok iyi buldum. Mobilyanızın dünya standartlarında olduğunu söyleyebilirim. Ayrıca Türk halkının misafirperverliği ise beni oldukça etkiledi. Dolayısıyla tatilimi Oylat Kaplıcaları'nda ve İnegöl’de geçirdiğim için memnun olduğumu belirtmek isterim.” dedi.

    İNSİAD Yönetim Kurulu üyesi ve İnşaat Komitesi Başkanı Hakan Ergül de ziyaret ile ilgili şunları söyledi: ”Demokratik Kongo Cumhuriyeti Devlet Başkan Yardımcısı ve ekibinin 3 günlük tatil için Oylat Kaplıcaları'nı tercih etmelerinden dolayı son derece memnun olduk.”

    Hakan Ergül, ziyaretin anısına misafir Bakan'a İznik çinisinden yapılmış bir tabak hediye etti.
banner315

    Yorumlar

banner322
banner328
Hava Durumu

SPOR TOTO SÜPER LİG

Tür seçiniz:
Arşiv

banner325