Çakır, Hasanbey Caddesindeki Çalışmaları Yerinde İnceledi

Belediye Başkanı Ahmet Çakır, Hasanbey Caddesi üzerinde yapılan çalışmalarla ilgili incelemelerde bulundu.

30 Mart 2013 Cumartesi 23:57
Çakır, Hasanbey Caddesindeki Çalışmaları Yerinde İnceledi
banner83
 Geziye Belediye Başkanı Ahmet Çakır’ın yanı sıra, belediye başkan yardımcıları Alican Bozkurt, Selim Pilten, Hasan Atay, bazı daire müdürleri, Şeyhbayram Mahalle Muhtarı Yusuf Canberk ile Abdulgaffar Mahalle Muhtarı Hüseyin Özcan katıldılar.

Çakır: Çalışmalar tamamlandıktan sonra trafik daha da rahatlayacak…

Hasanbey Caddesinde bir aydan fazla süredir çalışmalar yaptıklarını belirten Belediye Başkanı Ahmet Çakır, bu süre zarfında trafiğin olumsuz etkilendiğini, fakat çalışmaların bitmesiyle trafiğin daha da rahatlayacağını söyledi.

Çakır, “Hasanbey Caddesi üzerinde yaptığımız çalışmalardan önce burada kamulaştırılan binalar vardı. 7–8 evin yıkılmasıyla Hasanbey Caddemizi genişlettik. Şuanda yol açısı 8 metre, 2 metreden 10 metreye kadar da kaldırımlarımız var. Caddemize araç ceplerini de yaparak otopark konusunda belli bir oranda rahatlama sağladık. 15 gün içinde buradaki çalışmaların tamamlayacağız. Hasanbey Caddemize yaklaşık 18 bin m2 asfalt kaplama işlemleri gerçekleştirdik. Bununla beraber caddemizin bütün alt yapılarını yeniledik. Hasanbey Caddemiz Malatya’mızın trafik akışında önemli noktalarından biri. Üst yapı çalışmalarıyla birlikte caddemiz modern bir görünüme kavuşuyor” dedi.

Muhtarlardan, Başkan Çakır’a teşekkür…

Şeyhbayram Mahalle Muhtarı Yusuf Canberk ile Abdulgaffar Mahalle Muhtarı Hüseyin Özcan’da yaptıkları açıklamalarda Malatya Belediyesinin yaptığı çalışmalardan dolayı Belediye Başkanı Ahmet Çakır ve ekibine teşekkür ettiler.

banner143

    Yorumlar

Hava Durumu

SPOR TOTO SÜPER LİG

Tür seçiniz:
Arşiv