Batman’da ana arterlerde günde 2 kez çöp toplanacak

Batman Belediyesi kentin ana arterlerinde günde 2 kez çöp toplayacak. Kentin görünen yüzü olan caddelerde 07.00 ve 16.00 saatlerinde çöp toplanacağını belirten Batman Belediyesi Başkanvekili Serhat Temel, vatandaşlardan çöp poşetlerini ağzı...

13 Haziran 2013 Perşembe 13:47
Batman’da ana arterlerde günde 2 kez çöp toplanacak
banner83
Batman Belediyesi kentin ana arterlerinde günde 2 kez çöp toplayacak. Kentin görünen yüzü olan caddelerde 07.00 ve 16.00 saatlerinde çöp toplanacağını belirten Batman Belediyesi Başkanvekili Serhat Temel, vatandaşlardan çöp poşetlerini ağzı kapatılmış şekilde çöp konteynerlerine bırakmalarını istedi.

    Batman Belediyesi önceki gün hizmete koyduğu 10 yeni çöp toplama aracının ardından çöplerin sabah ve akşamüstü olmak üzere 2 kez toplanacağını açıkladı.

    Konuyla ilgili açıklama yapan Belediye Başkanvekili Temel, “Kentin yüzü ve en önemli arteri olan Turgut Özal Bulvarı’nın, halkımıza ve kentimize yaraşır olmasının vazgeçilmezlerinden biri de temizliğidir. Bunun için el ele verelim. Çöplerimizi günde 2 defa olmak üzere 07.00 ve 16.00 saatlerinde çöp poşetlerimizi ağzı kapatılmış şekilde çöp konteynerlerine bırakmayı unutmayalım. Çöp saatleri ve saklama koşullarına duyarlık göstermeyecek olan esnaf ve bina sakinlerine cezai müeyyide uygulayacağımızı hatırlatmak isteriz.” dedi.
banner315

    Yorumlar

Hava Durumu

SPOR TOTO SÜPER LİG

Tür seçiniz:
Arşiv