AHİKA’da tanıtım toplantıları sona erdi

Ahiler Kalkınma Ajansı'nın (AHİKA), görev alanı içerisinde yer alan Kırşehir, Aksaray, Kırıkkale, Nevşehir ve Niğde illerinde düzenlediği destek programı tanıtım toplantıları sona erdi.Nevşehir’de ajansın hizmet binasındaki son toplantı...

02 Ağustos 2013 Cuma 16:59
AHİKA’da tanıtım toplantıları sona erdi
Ahiler Kalkınma Ajansı'nın (AHİKA), görev alanı içerisinde yer alan Kırşehir, Aksaray, Kırıkkale, Nevşehir ve Niğde illerinde düzenlediği destek programı tanıtım toplantıları sona erdi.

Nevşehir’de ajansın hizmet binasındaki son toplantı Ahiler Kalkınma Ajansı Yönetim Kurulu Üyesi ve Nevşehir Valisi Mehmet Ceylan, Ahiler Kalkınma Ajansı Genel Sekreteri Mehmet Fatih Yıldız, Ajans personeli, Kamu Kurumları ve Sivil Toplum Kuruluşlarından yönetici ve temsilcilerin katılımıyla gerçekleştirildi.

Toplantının açılışında konuşan Ahiler Kalkınma Ajansı Genel Sekreteri Mehmet Fatih Yıldız, 5 ilde uyguladıkları destek programlarında en büyük beklentilerinin nitelikli projeler yazılması olduğunu vurguladı. Ardından söz alan Ahiler Kalkınma Ajansı Yönetim Kurulu Üyesi ve Nevşehir Valisi Mehmet Ceylan, Nevşehir’in proje yazma kültürü açısından her geçen gün biraz daha ilerlediğini belirterek, Nevşehir’in bundan sonraki süreçte de proje başvurusu sayısı olarak ilk sıralara yerleşeceğine inandığını ifade etti.

Toplantıda, AHİKA Program Yönetim Birimi Başkanı Ramazan Özdemir’in Doğrudan Faaliyet Desteği Programı hakkındaki sunumunun ardından, Program Yönetim Birimi Uzmanı Ilgın Su Çatalkaya Teknik Destek Programı’nın ayrıntılarını katılımcılara anlattı. Katılımcılardan gelen soruların cevaplanmasının ardından toplantı sona erdi.

Nevşehir Valisi Ceylan, toplantının ardından Ahiler Kalkınma Ajansı Genel Sekreteri Mehmet Fatih Yıldız ve birim başkanlarından ajans çalışmaları ile ilgili brifing aldı.
banner315

    Yorumlar

banner334
Hava Durumu

SPOR TOTO SÜPER LİG

Tür seçiniz:
Arşiv