300 lira para ve tektaş yüzük çalındı

Zonguldak’ta bankamatikten ve evden hırsızlık olayları meydana geldi.F.Y. isimli kişi, bir bankaya ait ATM’de unuttuğu bankamatik kartı vasıtasıyla 300 lirasının çekildiğini iddia etti. Durumu polise bildiren F.Y., bankadan, bankamatik vasıtasıyla...

02 Ağustos 2013 Cuma 15:03
300 lira para ve tektaş yüzük çalındı
Zonguldak’ta bankamatikten ve evden hırsızlık olayları meydana geldi.

F.Y. isimli kişi, bir bankaya ait ATM’de unuttuğu bankamatik kartı vasıtasıyla 300 lirasının çekildiğini iddia etti. Durumu polise bildiren F.Y., bankadan, bankamatik vasıtasıyla bir miktar para çektiğini, parasını aldıktan sonra ATM’den ayrıldığını söyledi. 10 dakika sonra bankamatik kartını unuttuğunu fark eden F.Y., hesabından 300 lira çekildiğini ifade etti. F.Y., bankaya it kamera görüntülerini izlediğinde, para çektiği sırada arkasında bekleyen şahsın parayı çektiğini, bankamatik kartını da alıp ATM’den ayrıldığını tespit ettiklerini anlattı. Polis, şahsı yakalamak için çalışma başlattı.

S.Ç. ise gündüz saatlerinde ayrıldığı evine döndüğünde PVC kaplı pencerenin tırnaklarının kırılmış olduğunu fark etti. Eve girdiğinde yatak odasındaki elbise dolabında bulunan 500 lirası ile tektaş yüzüğünün yerinde olmadığını gören S.Ç., durumu polise bildirdi. Polis, S.Ç’nin ifadesinden yola çıkarak arama çalışması başlattı.
banner315

    Yorumlar

banner334
Hava Durumu

SPOR TOTO SÜPER LİG

Tür seçiniz:
Arşiv