22 camide Sakal-ı Şerif programı tertiplenecek

Kayseri İl Müftüsü Ali Maraşlıgil, Ramazan ayı ve Kadir Gecesi nedeniyle 3 Ağustos'ta 22 ayrı camide Sakal-ı Şerif programı düzenleneceğini açıkladı. Sakal-ı Şerif ziyaretinin düzenleneceği cami ve zaman dilimleri şöyle: Kocasinan...

02 Ağustos 2013 Cuma 15:08
22 camide Sakal-ı Şerif programı tertiplenecek
Kayseri İl Müftüsü Ali Maraşlıgil, Ramazan ayı ve Kadir Gecesi nedeniyle 3 Ağustos'ta 22 ayrı camide Sakal-ı Şerif programı düzenleneceğini açıkladı.

Sakal-ı Şerif ziyaretinin düzenleneceği cami ve zaman dilimleri şöyle: Kocasinan ilçesinde öğle namazı sonrası Kurşunlu Camii, ikinci namazı sonrası Argıncık Çarşı Camii, 7 Ağustos Çarşamba günü yatsı namazı sonrası Hacıkılıç Camii. Melikgazi ilçesinde, 3 Ağustos Cumartesi günü, Teravih namazı sonrasında Hunat, Camii Kebir, Bürünğüz, Lale, Gülük, Çukurlu, Büyük Bürünğüz, Gesi Bağları, Gesi Güzelkoy, Gesi Sağlık, Mimarsinan Merkez ve Şeyh Camii. 3 Ağustos Cumartesi günü Talas’ta teravih namazı sonrası Yukarı Akçakaya, Han ve Harman Camii. 7 Ağustos Çarşamba günü ikindi namazı sonrası Dedeoğlu ve Ali Sait Paşa Camii.
banner315

    Yorumlar

banner334
Hava Durumu

SPOR TOTO SÜPER LİG

Tür seçiniz:
Arşiv