Yazıhan’a Dev Yatırım Hız Kesmeden Devam Ediyor

MASKİ Genel Müdürlüğü Malatyamızın gelecek nesillerine sağlam altyapılı bir şehir bırakmak için güçlü yatırımlarını hayata geçiriyor.

06 Haziran 2017 Salı 14:01
Yazıhan’a Dev Yatırım Hız Kesmeden Devam Ediyor
banner83
 Malatya Büyükşehir Su ve Kanalizasyon İdaresi (MASKİ) Genel Müdürlüğü Malatyamızın gelecek nesillerine sağlam altyapılı bir şehir bırakmak için güçlü yatırımlarını hayata geçiriyor. Yazıhan ilçesine yaklaşık maliyeti 6.2 milyon TL olan yatırımın çalışmaları devam ediyor.

Dr. Özdemir: “37 km’lik Kanalizasyon Hattı Çalışması Yapılıyor.”

Sağlam projelerini yatırım haline getiren, Malatya’nın gelecekteki 50 yılının altyapısını planlayan ve bütün projelerinde bu minvalde hareket eden MASKİ Genel Müdürlüğü; Yazıhan’da 37 km’lik kanalizasyon hattı çalışmasının 10 bin metrelik kısmını tamamladı. Genel Müdür Dr. Özgür Özdemir; “2017 yılında Malatya genelinde sağlam altyapı çalışmalarımıza ivme kazandırdık. Ramazan ayında çalışmalarına ara vermeden devam eden ekip arkadaşlarımız Yazıhan ilçemizde 647 adet muayene bacası çalışmasının 268 adedini ve 600 adet parsel bacası çalışmasının 11 adedini tamamladı. Kanalizasyon hattı, muayene ve parsel bacası çalışmaları tamamlandığında Yazıhan daha modern ve sağlam altyapıya kavuşacak. Hedefimiz hemşehrilerimize daha iyi hizmet sunmak. Malatyamızın kanalizasyon altyapısını güçlendirerek çocuklarımıza ve torunlarımıza temiz ve sağlıklı bir çevre bırakmak. Hedeflerimizi gerçekleştirmek için çalışmalarımıza Malatya genelinde hız kesmeden devam ediyoruz” dedi.
banner143

    Yorumlar

Hava Durumu

SPOR TOTO SÜPER LİG

Tür seçiniz:
Arşiv