Yazıhan Kanalizasyon Altyapısında Sona Yaklaşıldı

Yazıhan İlçesi merkezinde maliyeti 6,2 milyon TL olan 37,2 Kilometrelik kanalizasyon altyapı yatırımlarında sona yaklaışıldı

09 Ekim 2017 Pazartesi 14:17
Yazıhan Kanalizasyon Altyapısında Sona Yaklaşıldı
banner83
Malatya Büyükşehir Belediyesi Su ve Kanalizasyon İdaresi (MASKİ) Genel Müdürlüğü Yazıhan İlçesi merkezinde maliyeti 6,2 milyon TL olan 37,2 Kilometrelik kanalizasyon altyapı yatırımlarında sona yaklaştı.

“Kanalizasyon Altyapısının 28 Kilometrelik Kısmı Tamamlandı”
Malatya Büyükşehir Belediyesi’nin vizyonuyla örnek projelere imza atan, şehrin altyapısını güçlendirmek için dev yatırımlar yapan MASKİ Genel Müdürlüğü çevreci bir tutum sergileyerek temiz bir çevre için yoğun çalışmalar yapıyor. Malatya merkez ve ilçelerinde içmesuyu, kanalizasyon ve yağmursuyu altyapı çalışmalarına hız kesmeden devam ediyor. Yazıhan İlçesi’nde yaptıkları çalışmalar hakkında bilgi veren Genel Müdür Dr. Özgür Özdemir: “ Yazıhan İlçesi’nde 6,2 milyon TL maliyetinde 37,2 kilometrelik kanalizasyon altyapı yatırımlarımızın 28 kilometrelik kısmını tamamladık. Çalışmalar kapsamında 647 muayene bacası ve 600 parsel bacası çalışmaları yapılıyor. Çalışmalarımız tamamlandığında ilçe merkez temiz bir çevreye kavuşacak. Gelecek nesillerimize sağlıklı bir çevre ve altyapı bırakmış olacağız. Kuruluşumuzun ilk gününden beri sağlam altyapı sağlam gelecek prensibiyle çalışıyoruz. İnsan sağlığı ve çevre temizliğine önem veriyoruz. Şehrimizin tamamının yaşam kalitesini yükseltmek için Bu kapsamda yoğun çalışmalar yapıyoruz. Malatya’mızın altyapı ağını güçlendirmek için şehrin genelinde çalışmalarımıza hız kesmeden devam ediyoruz. Emeği geçen ekip arkadaşlarıma teşekkür ediyorum.” dedi.

 
banner315

    Yorumlar

Hava Durumu

SPOR TOTO SÜPER LİG

Tür seçiniz:
Arşiv