banner327

Eğitimci Yazar Alişan Kapaklıkaya Yazıhan’a Geliyor

Alişan Kapaklıkaya Yazıhan’da öğrencilere yönelik olarak “Öğrenmeyi Öğrenme”, öğretmenlere yönelik olarak da “İlham Veren Öğretmen” adlı konferansları verecek

26 Şubat 2018 Pazartesi 16:21
Eğitimci Yazar Alişan Kapaklıkaya Yazıhan’a Geliyor
Eğitimci Yazar Alişan Kapaklıkaya Yazıhan Kaymakamlığı’nın davetlisi olarak Yazıhan’a geliyor.
27 Şubat 2018 Salı günü Yazıhan’da öğrenci, öğretmen, yönetici ve diğer kamu personellerine yönelik olarak iki ayrı konferans gerçekleştirecek olan Kapaklıkaya, yurtdışında, Türkiyenin birçok il ve ilçesinde Öğrenmeyi Öğrenme, Liderlik, Beyni Etkin Kullanma, Aile İçi İletişim, Kendine Güven ve Motivasyon konularında eğitim ve konferanslar vermiştir.
Alişan Kapaklıkaya Yazıhan’da öğrencilere yönelik olarak “Öğrenmeyi Öğrenme”, öğretmenlere yönelik olarak da “İlham Veren Öğretmen” adlı konferansları verecektir.

ALİŞAN KAPAKLIKAYA KİMDİR?
1963 Eskişehir doğumlu. Eğitimci, yazar ve konuşmacı. Uzun yıllar MEB’de öğretmenlik ve üniversitede öğretim görevliliği yapan yazar, yenilik ve farkındalık arayışlarına girmesi sonucu istifa edip, aile içi iletişim ve eğitim pedagojisi alanındaki çalışmalara yönelmiştir. Araştırmalarında derinleştikçe bizim türkülerin yabancıların sazıyla söylenemeyeceğini anlamış, öğrendiklerini önce kendi hayatına uygulamış, etkili olduklarını anlayınca da deneyimlerini insanlara aktarmaya başlamıştır.
Yayınları:
Sevgi Bahçesinin Bahçıvanı (93. baskı)
Bunları Kimseye Anlatamamıştım (86. baskı)
İçindeki Uyuyan Güzeli Uyandır (72. baskı)
Yüreğime Dokunan Eller (21.Baskı)
Sen Hiç Kendini Yaşadın Mı? (16. baskı)
Kalbime Girmeden Beynimde İşin Ne? (17.baskı)
Aramızda Kalsın (7.baskı)
 
banner315

    Yorumlar

banner322
banner328
Hava Durumu

SPOR TOTO SÜPER LİG

Tür seçiniz:
Arşiv

banner325