Vali Aydın Baruş'un Yeni Yıl Kutlama Mesajı

Vali Baruş, "Malatya halkının ve kamu görevini icra etmekte olan bütün mesai arkadaşlarımın yeni yılını en içten duygularımla tebrik eder, 2019 yılınınaziz Milletimize ve tüm insanlığa sağlık, esenlik, barış ve kardeşlik getirmesini dilerim. "

31 Aralık 2018 Pazartesi 11:19
Vali Aydın Baruş'un Yeni Yıl Kutlama Mesajı
Her yeni yıl başarı ve mutluluk yolunda umutlarımızın tazelendiği yeni bir başlangıçtır. Her yeni yıl aynı zamanda bizlere geçmişin muhasebesini yapma, hayatımıza iyiye ve güzele doğru yön verme fırsatı sunan bir dönüm noktasıdır.
2019 Yılının daha iyi bir yıl olması için bu fırsatı iyi değerlendirmeli, kardeşlik ve dostluk bağlarımızı pekiştirmeli,ülkemizi daha huzurlu ve müreffeh bir ortama ulaştırma yolunda hepimiz gayret göstermeliyiz.
Yeni yılın asırlardır bizleri bir arada tutan kadim bağlarımızı güçlendirmesi,umutlarımızın gerçekleşmesi için azim ve gayretlerimizi artırması, başta cennet Türkiye’miz olmaküzere aynı coğrafyada yaşadığımız komşularımıza ve bütün dünyaya huzur ve istikrar getirmesi en büyük temennimdir.
Bu vesileyle;hizmet etmekten onur duyduğum Malatya halkının ve kamu görevini icra etmekte olan bütün mesai arkadaşlarımın yeni yılını en içten duygularımla tebrik eder, 2019 yılınınaziz Milletimize ve tüm insanlığa sağlık, esenlik, barış ve kardeşlik getirmesini dilerim.

Aydın BARUŞ
Malatya Valisi
 
banner315

    Yorumlar

banner334
Hava Durumu

SPOR TOTO SÜPER LİG

Tür seçiniz:
Arşiv