Keskin'den Çalık'a tebrik

Keskin, “Milletvekilimiz Öznur Çalık’ın yeniden AK Parti Genel Başkan Yardımcısı olarak görev alması, Malatya ve Malatya siyaseti için önemli bir kazanımdır.” dedi.

29 Mayıs 2017 Pazartesi 19:06
Keskin'den Çalık'a tebrik
banner83
MESOB Başkanı Şevket Keskin, “Milletvekilimiz Öznur Çalık’ın yeniden AK Parti Genel Başkan Yardımcısı olarak görev alması, Malatya ve Malatya siyaseti için önemli bir kazanımdır.” dedi.

Keskin, yayınladığı yazılı açıklamada; “Referandum sonrasında Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın yeniden genel başkan seçildiği AK Parti’nin yeni döneminde Malatya Milletvekilimiz Sayın Öznur Çalık’ın Sosyal Politikalardan Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı olarak Merkez Yürütme Kurulu’nda görev alması Malatya’mız ve Malatya siyaseti açısında önemli bir kazanımdır. Malatya Milletvekilimiz Sayın Çalık’ı yeni dönem görevinden dolayı tebrik ediyor, başarılar diliyoruz. Başarılı olması için esnaf camiası olarak üzerimize düşen desteği vereceğiz.” dedi.

Keskin, “Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan başkanlığındaki AK Parti Merkez Yürütme Kurulu’nda görev alan tüm genel başkan yardımcılarını tebrik ediyor, görevlerinin ülkemiz ve milletimiz için hayırlara vesile olmasını diliyorum” dedi.  
banner143

    Yorumlar

Hava Durumu

SPOR TOTO SÜPER LİG

Tür seçiniz:
Arşiv