Fendoğlu’nun Muhtarlar Günü Mesajı

Fendoğlu, Malatya’daki muhtarlarımızın ve ülkemizin diğer illerindeki muhtarların muhtarlar gününü tebrik ediyor ve hizmetlerinin bereketli olmasını diliyorum.

18 Ekim 2018 Perşembe 23:05
Fendoğlu’nun Muhtarlar Günü Mesajı
MHP Malatya Milletvekili Mehmet Fendoğlu’nun Muhtarlar Günü Mesajı
Milliyetçi muhtarlar; mahallelerin ve köylerin sorunları ile ilgilenen, temsilcisi olduğu mekanlarda yaşayan fakir fukaraya el uzatan, halkın sorunlarını yöneticilere ulaştıran ve zamanlarını halka hizmetle geçirip bunu Hakka hizmet bilen değerli insanlardır. Muhtarlık mesleği de bu niyetle yürütülmesi gereken kutsal bir meslektir.
Türkiye’deki önemli hizmet makamlarından biri olan muhtarlık müessesesi Milliyetçi Hareket Partisi’nin önem verdiği ve liderimiz Devlet Bahçeli’nin her fırsatta demokrasi açısından önemini vurguladığı en kıymetli yerel yönetim birimidir.
Bu açıdan her zaman olduğu gibi bugün de ülkemizin muhtarlarımıza olan ihtiyacı gözler önündedir. Dolayısıyla ülkemizin ilerlemesi yolunda muhtarlarımızın yapacağı çalışmalar bizler için büyük önem taşımaktadır. Mahallesine ve köyüne sahip çıkan, fakirin derdi ile dertlenmiş, vatanına ve milletine bağlı muhtarlarımızın bugüne kadar yapmış olduğu çalışmalardan dolayı kendilerine milletim adına teşekkür ediyorum.
Muhtarlarımızın hizmetlerine ortak olup onların çalışmalarına destek verebilmek için kendilerine kapım her zaman ve sonuna kadar açıktır. Hepimizin ortak paydası ülkemize hizmettir. Bu nedenle vatandaşlarımızın sorunlarına çözüm üretmek için gece gündüz çalışmamız gerekmektedir. Bu gerekliliğinin bilincinde olan Malatya’daki muhtarlarımızın ve ülkemizin diğer illerindeki muhtarların muhtarlar gününü tebrik ediyor ve hizmetlerinin bereketli olmasını diliyorum.
 
banner315

    Yorumlar

banner334
Hava Durumu

SPOR TOTO SÜPER LİG

Tür seçiniz:
Arşiv