Erkoç, Yeni Kabine’ye Başarılar Diledi

Erkoç, “Yenilenen Kabine’nin de ülkemiz ve ilimiz için hayırlı hizmetlerde bulunacağına inancımız tamdır. Başbakanımız Sayın Binali Yıldırım ve tüm Bakanlarımıza Malatya iş dünyası adına başarılar diliyorum”

19 Temmuz 2017 Çarşamba 15:18
Erkoç, Yeni Kabine’ye Başarılar Diledi
banner83
 65. Hükümet'te yapılan kabine değişikliğine ilişkin bir açıklama yapan Malatya Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Hasan Hüseyin Erkoç, “Yenilenen Kabine’nin de ülkemiz ve ilimiz için hayırlı hizmetlerde bulunacağına inancımız tamdır. Başbakanımız Sayın Binali Yıldırım ve tüm Bakanlarımıza Malatya iş dünyası adına başarılar diliyorum”
Malatya TSO Başkanı Erkoç, kabinede Gümrük ve Ticaret Bakanı olarak görevini sürdürecek olan Malatya Milletvekili Sayın Bülent Tüfenkci’ye başarılar dileyerek, hayırlı olsun temennisinde bulundu.
Kabinede daha önce Gümrük ve Ticaret Bakanı olarak görevini yürüten Malatya Milletvekili Sayın Bülent Tüfenkci’nin yeni kabinede de yer almasının ekonomi dünyası için sevindirici olduğunu belirten Erkoç, "Deneyim ve tecrübesiyle ülkemiz ve ilimiz ekonomisinin kalkınmasına ve güçlenmesine büyük katkılar sağlayan Gümrük ve Ticaret Bakanımız Sayın Bülent Tüfenkci’yi görevini devam ettirecek olması hem ülkemiz hem de şehrimiz ekonomisi adına önemli bir kazançtır" dedi.
Malatya iş dünyası adına yeni Kabine’ye başarılar diliyorum. Ülkemiz ve ilimiz için hayırlı uğurlu olsun.”
banner315

    Yorumlar

Hava Durumu

SPOR TOTO SÜPER LİG

Tür seçiniz:
Arşiv