Cumhurbaşkanımızın Partimize üyeliği hayırlı olsun

Adalet ve Kalkınma Partisi (AK Parti) Malatya İl Başkanı Hakan Kahtalı, Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın Ak Partiye üyeliği nedeniyle bir kutlama mesajı yayımladı

02 Mayıs 2017 Salı 13:07
Cumhurbaşkanımızın  Partimize üyeliği hayırlı olsun
banner83
İl Başkanı Kahtalı, mesajında şu ifadelere yer verdi;
"Bu bir veda değildir,bir kapanış,bir bitiş değildir ; Bu ifadeyi çok ama çok önemsiyorum.
İşte bu bir hatime değil inanıyorum ki bir Fatihadır, bir açılıştır"

10 Ağustos 2014' te Yapılacak Cumhurbaşkanlığı Seçimleri ile ilk defa Halk tarafından seçilmiş bir Cumhurbaşkanı ve gücünü Milletten alan bir lider seçilecektir ve AK Partimizin adayı Kurucu Genel Başkanımız Sn. Recep Tayyip ERDOĞAN O gün bu cümlelerle Sözlerine son veriyordu.

İşte o başlangıç bugün gerçekleşiyor.
Can ile Canan'ın buluşması , "Sevdam , Tutkum" diye bizlere emanetini geri verme zamanı geliyor.
Böylelikle Bir yasak daha AK Parti ile tarih oluyor.

Dünya Lideri , Dünya Mazlumlarının sesi , Cumhurbaşkanımız Sn. Recep Tayyip Erdoğan'ın Cumhurbaşkanlığı Sistemi Halkoylaması Sonucu Partimize yapacağı üyelik başta Tüm ülkemizi olduğu gibi Malatyalı hemşehrilerimizi ve Tüm Ak Parti teşkilatlarımızı da sevindirmiş , heyecanlandırmıştır.

10 Ağustos 2014 Cumhurbaşkanlığı Seçiminden bugüne kadar partimizin kurucu Lideri, Cumhurbaşkanımız Sn.Recep Tayyip Erdoğan liderliğinde Ülkemizin istikameti belirlenirken, Daha Güçlü bir Türkiye için, Milletimiz için ve Devletimiz için mücadele ederken her aşamada ve her kademede birlikte olduk.
Bugünlere birlikte geldik ve Allah'ın izniyle bundan sonra da Kurucu Genel Başkanımızla birlikte yürümeye devam edeceğiz.

Bu süreçte Adalet ve Kalkınma Partisindeki her dava arkadaşımız gerilimden beslenmeyen bir siyasetin mümkün olduğunu 15 yıldan beri birlik ve beraberlik şuuruyla tüm şer odaklarına göstermiştir. Bundan sonra da daha güçlü bir şekilde göstermeye devam edecektir.

Bu ülkede hakaret etmeden, iftira atmadan, çamur atmadan, haksız ithamlara başvurmadan siyaset yapılabileceğini hep birlikte ispat ettik, ısrarla da Siyasette yanaşılacak tek limanın Ahlak olduğunu bundan sonra da söylemeye devam edeceğiz.

Belli sınıfların, belli çıkar gruplarının, terör örgütlerinin adına değil sadece ve sadece Millet adına siyaset yapılacağını Başta Genel Merkezimiz olmak üzere , Malatya Ak Parti Teşkilatı Olarak her defasında gösterdik, göstermeye de devam edeceğiz.

Bizim şiarımız bellidir.
Bu kutlu yürüyüşte ; Siyaset Millet için yapılır, Milletle birlikte yapılır ve güç Milletten alınarak yapılır.
AK Parti Malatya İl Teşkilatı olarak da her daim karar milletindir dedik, Millet ne derse o olur dedik.
Milletin Emanetini yere düşürmedik, Milletin bize verdiği yetkiyi de boşa çıkarmadık.
Başta Malatyalı Hemşehrilerimiz olmak üzere Hamd olsun Milletimize Hayal Kırıklığı Yaşatmadık.

Bugüne Kadar Adalet ve Kalkınma Partisi teşkilatları Kardeşliğinden, Birlik ve Beraberliğinden asla taviz vermemiştir , Bundan sonra da Birlik ve beraberlik içinde Müreffeh bir ülke için durmadan çalışacağız.

Ak Parti bir dava partisidir. Bu teşkilat içerisinde dava sancağını bugüne kadar nice arkadaşımız ile birlikte taşıdık. İnşallah 2 Mayıs tarihinden sonra da Partimizin kurucu Lideri, Cumhurbaşkanımız Sn.Recep Tayyip Erdoğan İle daha güçlü Ekonomisi olan , Yönetimiyle örnek, Kardeşliğiyle Muazzam Yeni Türkiye'ye sağlam ve emin adımlarla yürüyeceğiz.


Milletin Adamı, Dünya Mazlumlarının Sesi Cumhurbaşkanımız Sn.Recep Tayyip Erdoğan'ın kurmuş olduğu Adalet ve Kalkınma Partisine, Evine dönüşü bizler için şereftir.

Cumhurbaşkanımızın Adalet Ve Kalkınma Partimize üyeliği Ülkemize , Milletimize ve Malatyalı hemşehrilerimize Hayırlı Olsun.


Hakan KAHTALI
AK Parti Malatya İl Başkanı 
banner143

    Yorumlar

Hava Durumu

SPOR TOTO SÜPER LİG

Tür seçiniz:
Arşiv

banner303

banner304