CHP İl Başkanı Kirazın taziye mesajı

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Malatya İl Başkanı Enver Kiraz, Şırnak'ta meydana gelen helikopter kazasında şehit olanlar için taziye mesajı yayımladı

01 Haziran 2017 Perşembe 14:58
CHP İl Başkanı Kirazın taziye mesajı
banner83
Kiraz, mesajında şu ifadelerfe yer verdi
Şırnak'ın Uludere İlçesi’ne bağlı Şenoba Beldesinde düşen askeri helikopterde 13 askeri personelimiz şehit olmuştur. Yine dün Diyarbakır’da teröristlere yönelik yürütülen operasyonda 3 askerimiz şehit olmuştur. Gelen şehit haberleri ile ülkemizin dört bir yanına yine ateşler düştü. Ülke olarak acımız büyük. Şehitlerimize Allah'tan rahmet, başta acıyı çok derinden yüreklerinden hisseden ailelerine, yakınlarına ve bütün milletimize başsağlığı diliyorum.

Şırnak, Şenoba’da düşen askeri helikopterde şehit olan Yarbay Songül Yakut Malatyalı, ailesini yakından tanıdığımız bir hemşehrimiz. Yarbay Songül Yakut mesleğinde çok başarılı, jandarma tarihimizde ilk İlçe Jandarma Komutanlığı görevini üstlenebilmiş, Malatyalılar açısından önemli gurur kaynaklarından biri olmayı başarmıştır. Şehit haberi bütün Malatyalıları derinden üzüntüye boğmuştur. Şehidimiz Yarbay Songül Yakut’a Allah'tan rahmet, acılı ailesine, yakınlarına, sevenlerine ve Malatya'mıza başsağlığı ve sabır diliyorum.

Her zaman ifade ettiğimiz gibi terörü şiddetle lanetliyoruz. Terör insanlığa karşı işlenen bir suçtur. Terörü yapanlar, destekleyenler bütün insanlık tarafından lanetlenmelidir. Terör karşısında birliğimizi, beraberliğimizi sağlayarak hep birlikte mücadele etmek zorundayız. 
banner143

    Yorumlar

banner310
Hava Durumu

SPOR TOTO SÜPER LİG

Tür seçiniz:
Arşiv