Yeni Malatya Spor Divan Kurulu Toplandı

Büyükşehir Belediye Başkanı ve aynı zamanda Yeni Malatya Spor Divan Kurulu Başkanı Ahmet Çakır başkanlığında 05 Ekim 2017 tarihinde toplandı.

07 Ekim 2017 Cumartesi 00:35
Yeni Malatya Spor Divan Kurulu Toplandı
Yeni Malatya Spor Divan Kurulu Sn. Büyükşehir Belediye Başkanı ve aynı zamanda Yeni Malatya Spor Divan Kurulu Başkanı Ahmet Çakır başkanlığında 05 Ekim 2017 tarihinde toplandı.
3 saat süren toplantıda Yeni Malatya Spor yönetimi, divan kuruluna kulübün mali tabloları, alacak-verecekleri ile yerli ve yabancı transfer çalışmaları hakkında ayrıntılı bir brifing sundu. Mali durum ve transfer çalışmaları hakkında yapılan istişareler sonrası Divan Kurulu Başkanı Ahmet Çakır, Yeni Malatya Spor yönetimine yaptıkları sunum ve özverili çalışmalarından dolayı teşekkür ederek Yeni Malatya Spor'un Malatyamızın ortak sevdası ve ortak paydası olduğunu vurguladı. Başkan Çakır şunları söyledi:
“Gönlü, yüreği, duaları Yeni Malatya Spor ile olan dünyanın dört bir tarafındaki hemşerilerimize karşı ciddi sorumluluklarımız var. Bunun için Malatya’mızdaki tüm dinamiklerin Yeni Malatya Sporumuza sahip çıkması, elini taşın altına koyması büyük önem arz etmektedir. Bununla birlikte Yeni Malatya Spor Yönetimimizin de gerek saygıdeğer spor kamuoyumuzla, gerekse de kurum ve kuruluşlarımızla ve Sivil Toplum Kuruluşlarımızla samimi, sağlıklı ve şeffaf bir ilişki içerisinde olması gerekmektedir. Zorlu bir lig bizleri bekliyor. Kulüp yönetimimizle, teknik heyetimizle, taraftarlarımızla ve bahse konu şehrimizin dinamikleri ile el ele, gönül gönüle verdiğimiz takdirde yakalanacaktır. Malatya’nın ve Malatya Spor’un hakettiği yer olan Süper Lig’de Yeni Malatya Spor’a başarılar diliyorum.”
Yeni Malatya Spor Başkanı Adil Gevrek ise yaptığı açıklamada; “Yeni Malatya Sporumuza hiçbir zaman desteklerini esirgemeyen Büyükşehir Belediye Başkanımız ve Divan Kurulu Başkanımız Ahmet Çakır’ın şahsında tüm Divan Kurulu üyelerine teşekkür ediyorum” dedi. Gevrek, bugüne kadar birçok badire atlattıklarını ve bütün bu badirelerin üstesinden elbirliği ile geldiklerini belirterek “Ben ekibimize, takımımıza, taraftarlarımıza hülasa tüm Malatya’mıza inanıyor ve güveniyorum. Yüreği Yeni Malatya Sporumuzla çarpan hemşehrilerimizin güvenine lâyık olmaya çalışacağız, yeter ki birliğimiz beraberliğimiz daim olsun” dedi.

 
banner315

    Yorumlar

Hava Durumu

SPOR TOTO SÜPER LİG

Tür seçiniz:
Arşiv

banner342