Yarışmaya Katılan 7 Sporcuda Derece Yaptı

Geçtiğimiz günlerde (10-13 Mayıs) yapılan Kick Boks il seçmelerine Antrenör Caner Ertaş’ın kontrolünde hazırlanan 7 Sporcudan altısı il birincisi oldu.

17 Mayıs 2018 Perşembe 12:56
Yarışmaya Katılan 7 Sporcuda Derece Yaptı
Geçtiğimiz günlerde (10-13 Mayıs) yapılan Kick Boks il seçmelerine Antrenör Caner Ertaş’ın kontrolünde hazırlanan 7 Sporcudan altısı il birincisi oldu.
Türkiye Amatör Spor Kulüpleri Konfederasyonu (TASKK) tarafından organize edilen Türkiye Kick Boks Şampiyonası il seçmeleri 10-13Mayıs tarihleri arasında gerçekleşti. İl seçmelerine Bilcan Gençlik ve Spor Kulübünün Sporcuları damgasını vurdu. Toplam 7 sporcu ile müsabakalara katılan kulübün yedi sporcusundan altısı birinci olurken bir diğer sporcu ise (sakatlığı sebebiyle) ikincilik elde ederek Malatya’da bir ilki gerçekleştirdiler.
Türkiye Amatör Spor Kulüpleri Konfederasyonu (TASKK) tarafından organize edilen Türkiye Kick Boks Şampiyonası’na katılmaya hak kazanan sporcular 3-11 Temmuz tarihleri arasında Elazığ’da yapılacak şampiyonaya katılacaklar.
Bilcan Gençlik ve Spor Kulübü sahibi ve Antrenörü Caner Ertaş, Türkiye Şampiyonasının komşu ilimiz Elazığ’da yapılacağını belirterek sporcularımızın Malatya’ya bir gurur yaşatacağına inanıyorum ifadelerini kullandı. Henüz beş yıllık yeni bir kulüp olduklarını ifade eden Ertaş, “Malatya’da gerçekleşen elemeler için sıkı bir tempoda çalıştık ve bunun sonucu olarak da iyi başarı elde ettik. İnşallah bu başarımıza devam ederek Türkiye derecesi elde edebileceğimizi düşünüyorum” diyerek müsabakalara katılacak olan sporcularımızın Malatya için ringe çıkacağını belirtti.
Ertaş, hem kendi öğrencisi ve sporcularına hem de müsabakalara ilimizden katılacak kulüplerin sporcularına başarı dileklerini sözlerine ekledi.
İL SEÇMELERİNDE DERECE YAPAN SPORCULARIMIZ
1- SENA KARAKÜTÜK 55 KG GENÇ BAYANLARDA 1.OLDU

2- ÖZGE ÇALIŞKAN +70 KG BÜYÜK BAYANLARDA 1.OLDU

3- MİZGİN AZRA UYGAN 65 KG BÜYÜK BAYANLARDA 1.OLDU

4- BEGONYA DİLARA ÇETİNKAYA 60 KG GENÇ BAYANLARDA 2.OLDU

5- ERKİN DUMAN 57 KG GENÇ ERKEKLERDE 1.OLDU

6- MUHAMMED EMİN ÖZ 79 KG GENÇ ERKEKLERDE 1.OLDU

7- AHMET DEMİR +94 KG BÜYÜK ERKEKLERDE 1.OLDU

Bilcan Gençlik ve Spor Kulübünün Sporcuları Türkiye Amatör Spor Kulüpleri Konfederasyonu (TASKK) Türkiye Büyükler - Gençler - Yıldızlar ve Minikler Kick Boks Şampiyonasına Katılmaya Hak Kazandılar.
Haber: Kemal TURGUT
 
banner315

    Yorumlar

banner334
Hava Durumu

SPOR TOTO SÜPER LİG

Tür seçiniz:
Arşiv