TSYD'nin geleneksel futbol turnuvasında kuralar çekildi

Türkiye Spor Yazarları Derneği (TSYD) Ankara Şubesi’nin düzenleyeceği 47. dörtlü Futbol Turnuvası'nın kuraları çekildi.Düzenlenen turnuvada Gençlerbirliği, Kayseri Erciyesspor, Torku Konyaspor ve Sanica Boru Elazığspor takımlarının...

02 Ağustos 2013 Cuma 15:09
TSYD'nin geleneksel futbol turnuvasında kuralar çekildi
Türkiye Spor Yazarları Derneği (TSYD) Ankara Şubesi’nin düzenleyeceği 47. dörtlü Futbol Turnuvası'nın kuraları çekildi.

Düzenlenen turnuvada Gençlerbirliği, Kayseri Erciyesspor, Torku Konyaspor ve Sanica Boru Elazığspor takımlarının katılımıyla gerçekleşecek futbol turnuvasının kura çekimi, Türkiye Spor Yazarları Derneği'nin (TSYD) Ankara Şubesi Lokali'nde gerçekleşti.

Oynanacak maçlarda; Torku Konyaspor ile Gençlerbirliği, Kayseri Erciyesspor ile de Sanica Boru Elazığspor ile karşı karşıya gelecek.

10 - 11 Ağustos tarihlerinde Ankara 19 Mayıs Stadı'nda düzenlenecek turnuvada oynanacak maçlar TRT spor kanalı ve TRT HD kanalından canlı olarak ekranlara gelecek. İkinci gün üçüncülük maçı banttan, final maçı ise TRT HD kanalından canlı olarak verilecek.

10 Ağustos'ta, ilk maç Torku Konyaspor ile Gençlerbirliği arasında saat 20.00'de, ikinci maç ise Kayseri Erciyesspor ile Sanica Boru Elazığspor arasında saat 22.00'de başlayacak.

11 Ağustos'ta ise ilk günün kaybedenleri, saat 19.00'da başlayacak mücadelede üçüncülük, ilk günün galipleri ise saat 21.00'de başlayacak finalde birincilik mücadelesi için karşı karşıya gelecek.
banner315

    Yorumlar

banner334
Hava Durumu

SPOR TOTO SÜPER LİG

Tür seçiniz:
Arşiv