Malatya Olimpik Açık Yüzme Havuzu sezon açılışını gerçekleştirdi

Malatya Olimpik Açık Yüzme Havuzu sezon açılışını Gençlik Spor İl Müdürü M.Sadi Fındıklı ve Tesisler Şube Müdürü Ahmet Yücel Birlikte yaptı...

30 Mart 2013 Cumartesi 23:57
 Malatya Olimpik Açık Yüzme Havuzu sezon açılışını gerçekleştirdi
banner83
 Orduzu Pınarbaşı’nda hizmet veren Olimpik Açık Yüzme Havuzu, Malatya Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürümüz Mustafa Sadi FINDIKLI ile Tesisler Şube Müdürü Ahmet YÜCEL’in katılımıyla yaz sezonunu açtı.

Malatyalı vatandaşların ve yaz spor okulu öğrencilerinin istifade edeceği Olimpik Açık Yüzme Havuzu hakkında bilgiler veren Malatya Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Mustafa Sadi FINDIKLI, havuzun temizliğinin ve kontrollerinin düzenli bir şekilde yapıldığını, herkesin havuzdan yararlanabilmesi için seanslar oluşturduklarını kaydetti.

Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Mustafa Sadi FINDIKLI yaptığı açıklamada; “ Yaz spor okulları başta olmak üzere tüm hemşerilerimizi havuzumuzdan istifade etmeye çağırıyoruz. Havuzumuzun kimyasal oranları, devir daimleri ve kullandığımız su oldukça kaliteli. Sağlık kontrolleri de, halk sağlığı laboratuvarınca müstakil olarak yapılıyor. Hiçbir sağlık enfeksiyonuna yol açmayacak şekilde temizlik ve hijyene oldukça dikkat ediyoruz. Malzemeden kısmadan çalışmalarımızı yapıyoruz. Malatyalıları da böylesi nezih bir ortama davet ediyoruz. Fiyatlarımızda değişiklik yapmadık ve geçen yıl ile aynı tuttuk. Halk seanslarına giriş 7,5 TL’dir. Aylık abonman kartlarımızda 120 TL’dir. Bunun dışında da yaz spor okullarımızın aylık yüzme parasını 50 TL olarak belirledik” dedi.

Havuz seansları hakkında bilgiler veren ve herkesi havuza davet eden FINDIKLI, şunları söyledi: “Pazartesi günleri genel bakım ve temizlik çalışmaları yapıyoruz. Salı, Çarşamba, Perşembe ve Cuma günleri sabahtan 14.30’a kadar yaz spor okulları ve eğitim faaliyetlerimiz var. 14.30’dan akşam 19.30’a kadarda halkımız havuzumuzdan yararlanabilecek. Cuma günleri 14.30’dan akşam 19.00’a kadar bayan saatimiz var. Bayan saatimizde havuzumuzda tamamen bayan personel çalıştırıyoruz. Bilet satışından, kantin personeline kadar havuz çalışanlarımız dahi bayan olacak. Gönül rahatlığıyla Malatyalı bayanlar havuza gelebilirler. Cumartesi ve Pazar günleri ise eğitim faaliyetlerimiz yok. Hafta sonu tamamen halka açık. Sabah 09.00’dan akşam 19.00’a kadar havuzumuz açık. Tüm halkımızı bekliyoruz.” Dedi.


banner143

    Yorumlar

Hava Durumu

SPOR TOTO SÜPER LİG

Tür seçiniz:
Arşiv