İlk Yarışmasında Derece Yaptı

300 sporcunun yarıştığı Bedensel Engelliler Yüzme Şampiyonasında ilimizi temsil eden 2004 doğumlu Akif Erdem HEDEKOĞLU 100m serbest-Free S7 Yaş Kategorisinde Türkiye İkincisi olarak büyük sevinç yaşattı...

30 Mart 2013 Cumartesi 23:57
İlk Yarışmasında Derece Yaptı
banner83
 Türkiye Bedensel Engelliler Spor Federasyonu’nun 2012 yılı faaliyet programında yer alan, 16-17 Haziran 2012 tarihlerinde İstanbul Hamza Yerlikaya Spor Kompleksinde 300 sporcunun yarıştığı Bedensel Engelliler Yüzme Şampiyonasında ilimizi temsil eden 2004 doğumlu Akif Erdem HEDEKOĞLU 100m serbest-Free S7 Yaş Kategorisinde Türkiye İkincisi olarak büyük sevinç yaşattı.

Aldıkları bu büyük başarıdan dolayı İl Müdürü Mustafa Sadi FINDIKLI’yı makamında ziyaret eden Yüzme İl Temsilcisi Bayram DAŞÇILAR ve İlimiz Yüzme Antrenörü Nazan ULUTAŞ İl Müdürü Mustafa Sadi FINDIKLIYA desteklerinden dolayı teşekkür ettiler.

İl Müdürümüz Mustafa Sadi FINDIKLI yaptığı açıklamada ‘’ Akif Erdem HEDEKOĞLU’nun katıldığı İlk yarışmada Türkiye derecesi alması bizleri çok memnun etti. Bu başarının arkasında Antrenörümüz Nazan ULUTAŞ’ın birçok emeği var. Akif’teki bu kabiliyeti keşfetmesi birebir ilgilenmesi neticesinde bu başarı sağlanmıştır. Akif’le bundan sonra ki dönemde daha iyi çalıştırıp daha yakından takip edip, birebir ilgi göstereceğiz. Türkiye ve Dünya dereceleri kazanması yolunda elimizdeki bütün imkanları kullanacağız’’ dedi.
banner143

    Yorumlar

Hava Durumu

SPOR TOTO SÜPER LİG

Tür seçiniz:
Arşiv