İdmanyurduspor İkinci Galibiyetini Farkla Kazandı

Malatya İdmanyurduspor, Sanayispor karşısında oynanan maçı 4-0 farkla yenerek play of yolunda büyük bir avantaj kazandı.

26 Mart 2019 Salı 23:55
İdmanyurduspor İkinci Galibiyetini Farkla Kazandı
Malatya İdmanyurduspor, Sanayispor karşısında oynanan maçı 4-0 farkla yenerek play of yolunda büyük bir avantaj kazandı.

İdmanyurduspor, Sanayispor karşılaşması önce Bahçesaray yemek fabrikası sponsorluğunda maçta önce bir yemek verdi. İdmanyurduspor kulüp başkanı Mehmet Gündüz, Takımımıza İdmanyurduspor ve Sanayispor maçından önce futbolcularımıza verdikleri yemekten dolayı Bahçesaray yemek fabrikası yetkililerine şahsım ve takımım adına kendilerine teşekkür ediyorum dedi. Allah kendilerinden razı olsun dedi.

Malatya İdmanyurduspor ve Sanayispor karşılaşması er tv tarafından canlı olarak yayınlandı. Maçta her iki takımda centilmenlik ön plandaydı. Her iki takımda maçı kazanmak için ellerinden geleni yaparak, Gülen taraf Malatya İdmanyurduspor oldu. İdmanyurduspor ve Sanayispor karşılaşmasını çok sayıda taraftar izledi.

Malatya İdmanyurduspor ve Sanayıspor karışlamasında yaşanan centilmenlikte her iki takımda iki kardeş olan ve takım kaptanları kardeş olması sporseverler tarafından tam not almıştır. İdmanyurdu spor takım kaptanı Rıdvan ve Sanayi spor takım kaptanı Aykut kardeşler bu maçta karşı karşıya gelirken, Malatya İdmanyurduspor, Sanayi spor’u 4-0 farkla yenerek play of yolunda büyük bir avantaj kazanmıştır.

İdmanyurduspor kulüp başkanı Mehmet Gündüz, Takımımız İdmanyurduspor- Sanayispor karşılaşmasının centilmenlik ortamında oynanması bizleri sevindirmiştir. Başkan Gündüz, Her iki takımı ’da kutluyorum dedi. Bu karşılaşmada sakatlık yaşamayan her iki takımın futbolcularını kutluyorum ve sakatlık yaşanmamıştır ve her iki takımdaki futbolcu kardeşlerimi kutluyorum dedi. Bizler büyük bir aileyiz ve güçlü bir takımımız var. Yeter ki birlik içinde olalım başarıda kendiliğinden gelir. Bu başarıda takımımızda var ve bundan sonrada olacaktır. Başkan Gündüz, Bizlere büyük emeklerinin olduğunu ve her zaman takımımızın yanında olan ve hiç bir zaman desteklerini esirgemeyen Onursal Başkanımız olan Teoman Mutlu Bey’e şahsım ve takımım adına kendilerine teşekkür ediyorum dedi. İnşallah bundan sonra ki oynanacak maçlarda tüm takımlarımıza başarılar diliyorum. Dedi.

Malatya İdmanyurduspor’un Onursal Başkanı Teoman Mutlu, İdmanyurduspor ve Sanayi spor karşılaşmasında takımımızın kazandığı bu önemli maçında takımımızı ve yönetici kardeşlerimi kutluyorum dedi. Takımımız play of yolunda başarılar diliyorum. İdmanyurduspor’un Onursal Başkanı Teoman Mutlu, Takımımızın bir hedefi vardı. İnşallah bundan sonra ki maçlarını da kazanır ve beklediğimiz hedefe ulaşırız dedi.

İdmanyurduspor’un Onursal Başkanı Teoman Mutlu, Maç sonrası yaptığı açıklamasında, Bizler her zaman takımımızın yanında olduk ve bundan sonrada olmaya devam edeceğiz. Bizim hedeflerimiz var inşallah bu hedeflerimize ulaşırız. Güçlü bir kadromuz var. Lig başında ve ara transferde yaptığımız transferler ile takımımız daha da güçlendi.

İdmanyurduspor Onursal Başkanı Teoman Mutlu, Maçın centilmence geçmesi bizleri sevindirmiştir. Tabi bir takım kazanacaktı o kazanan takımda biz olduk. Ben, rakibimiz sanayispor’u kutluyorum ve onlarda kazanmak için iyi mücadele etti. Sanayi sporumuza bundan sonra oynayacakları maçlarda başarılar diliyorum. Her iki takımda iyi bir maç çıkarmışlardır ve tabi ki burada mutlak bir takımın kazançlı çıkması beklenirken bu bizim takım olmuştur ve futbolcu kardeşlerimi kutluyorum. Bundan sonraki maçlarında başarılar diliyorum. Bizler her zaman takımımızın yanında olduk ve bundan sonrada yanlarında olmaya devam edeceğiz. Yeter ki onlar iyi bir futbolla maçlarını kazansınlar ve bizlerde her zaman yanlarında olalım dedi. Takımımız olmak üzere ve diğer takımlara da başarılar diliyorum dedi.
Kaynak: malatyabirlikgazetesi.com
 
banner315

    Yorumlar

banner334
Hava Durumu

SPOR TOTO SÜPER LİG

Tür seçiniz:
Arşiv